Akcesoria

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 37-47 z (47)

Ustaw kierunek malejący
 1. OBP/EKOPLUS
  Akcesoria
  OBP/EKOPLUS
  Już od 452,64 zł 368,00 zł
  Series:

  Eko Plus

 2. OB/CL
  Akcesoria
  OB/CL
  Już od 291,51 zł 237,00 zł
  Series:

  Classic

 3. OWAU/CO
  Akcesoria
  OWAU/CO
  Już od 605,16 zł 492,00 zł
  Series:

  Comfort

 4. OWP/FREE
  Akcesoria
  OWP/FREE
  Już od 285,36 zł 232,00 zł
  Series:

  Free Line

 5. OWAL(P)/FREE
  Akcesoria
  OWAL(P)/FREE
  Już od 816,72 zł 664,00 zł
  Series:

  Free Line

 6. OWS/FREE
  Akcesoria
  OWS/FREE
  Już od 905,28 zł 736,00 zł
  Series:

  Free Line

 7. OWPLL(P)/FREE
  Akcesoria
  OWPLL(P)/FREE
  Już od 837,63 zł 681,00 zł
  Series:

  Free Line

 8. OWP/CLa
  Akcesoria
  OWP/CLa
  Już od 263,22 zł 214,00 zł
  Series:

  Classic

 9. Stelaże do wanien
  Akcesoria
  Stelaże do wanien
  Już od 105,78 zł 86,00 zł
 10. Stelaże
  Akcesoria
  Stelaże
  Już od 105,78 zł 86,00 zł
Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 37-47 z (47)

Ustaw kierunek malejący

W tej kategorii produktów Sanplast dostępne są akcesoria montażowe do wanien oraz akcesoria do brodzików prysznicowych, takie jak syfon brodzika.

Nasz system mocowania i obudowy zapewniają solidny montaż wyposażenia łazienkowego, niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo dużą wannę narożną, standardową wannę prostokątną czy prysznic. Każde akcesorium na naszej stronie dopasowane jest do konkretnych modeli, jeśli zatem potrzebują Państwo doradztwa, czym się kierować wybierając syfon brodzika albo system mocowania, zapraszamy do kontaktu.

Obudowa brodzika i wanny

Każda obudowa brodzika czy wanny z oferty Sanplast to dobry design, solidne materiały oraz wytrzymałość. Obudowa do brodzika wykonana w jednolitym kolorze, tworzy z nim elegancki i estetyczny zestaw. Taki rodzaj zabudowy zapewnia bieżący dostęp do przestrzeni pod wanną, ułatwiający wykonywanie prac konserwacyjnych. Brodziki prysznicowe kompatybilne z obudowami Saplast są dostępne w oddzielnej kategorii. 

Stelaże

Stelaż to wygodny oraz stabilny system posadowienia wanny. Stelaże do wanien i kabin prysznicowych są łatwe w montażu i zapewniają odpowiednie podparcie dla wyposażenia kąpielowego. Obudowa do brodzika ukrywa stelaż montowany do dna produktu. Jest to rozwiązanie zapewniające równomierne rozłożenie ciężaru i zapobiegające odkształcaniu brodzików czy wanien.

Oferujemy również stelaże przestrzenne do wanien. Produkty z tej kategorii pozwalają na stabilne posadowienie wanien z systemem hydromasażu lub z chromoterapią. Stelaż przestrzenny montuje się na całej powierzchni dna wanny. W osobnej podkategorii można zapoznać się z ofertą akcesoriów do hydromasażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów montażowych do pryszniców i wanien. Nasze wanny i brodziki prysznicowe, obudowy i stelaże to gwarancja wytrzymałości oraz łatwy i stabilny montaż. Produkty Sanplast dobrze znoszą próbę czasu i wyróżniają się nowoczesnym designem. To również praktyczne elementy takie syfon brodzika, który przydaje się w czasie montażu choć nie tylko. W osobnej kategorii dostępne są również części zamienne do kabin, w tym uszczelki, profile, rolki i elementy regulacyjne.