BASIC LINE- wanny Sanplast

Wanna w łazience nie jest tylko standardowym wyposażeniem, jakie niejednokrotnie spotykamy w aranżacjach, czasami jest koniecznością z uwagi na możliwości samej przestrzeni lub świadomym wyborem. Instalacja wanny nie musi oznaczać rezygnacji z prysznica, wystarczy dodatkowe wyposażenie a możemy cieszyć się uniwersalnym rozwiązaniem bez względu na projekt łazienki.

Seria Basic Line- minimalizm w aranżacji

Nie bójmy się minimalizmu! Prostota formy sprawia, że mogą być one być doskonałym tłem dla bardziej urozmaiconych pod względem designu urządzeń takich jak stylizowane baterie, czy skomplikowane wzory płytek. Projektowanie łazienek nie należy do łatwych, tym bardziej, że remont tych pomieszczeń wykonujemy raz na kilka, a nawet kilkanaście lat. W związku z tym wybór urządzeń powinien bazować na wysokiej jakości materiałach, które będą niezawodne w każdych warunkach, łatwe do utrzymania czystości, a także odporne na działanie detergentów, które przez lata stosowania mogą z czasem negatywnie wpłynąć na powierzchnię urządzeń. Produktem godnym polecenia jest seria wanien Basic Line, dostępnych w naszej ofercie w czterech różnych modelach.

Wanny Basic Line- klasyczne rozwiązania do nowoczesnych łazienek

                                                                     owalna wanna Basic Line  prostokątna wanna Basic Line

Basic Line to wanny charakteryzujące się prostą formą, dzięki czemu stanowią uniwersalne rozwiązanie w aranżacji każdej łazienki. Oferujemy wanny prostokątne z pojedynczym lub podwójnym oparciem pozwalającym na korzystanie z niej przez dwie osoby. Wanna tego typu to także doskonałe rozwiązanie do wąskich łazienek i stojących baterii wannowych. Owalna wanna serii Basic Line to możliwość ujednolicenia aranżacji, jeśli pozostałe przedmioty w Państwa łazience posiadają zaokrąglone narożniki.

Basic Line- nowości

sześciokątna wanna Basic Line

Seria Basic Line pomimo tego, że dotyczy oferty bardzo uniwersalnych rozwiązań, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nowością w serii jest model sześciokątny, który pozwala na ciekawą aranżację w niewielkich łazienkach z wykorzystaniem rogu pomieszczania. Nietuzinkowy kształt umożliwia zwiększenie przestrzeni kąpielowej przy zajęciu mniejszej ilości miejsca podczas montażu.

Oferowana kolekcja wanien wykonana została z akrylu sanitarnego, dzięki czemu zachowanie czystości jest bardzo łatwe. Doskonale sprawdza się ona w zabudowie, w zależności od upodobań.