Classic II - łatwość montażu i doboru elementów - poznaj kompletne kabiny od Sanplast

Baza wiedzy Data publikacji: 27/04/2022

Classic II - łatwość montażu i doboru elementów - poznaj kompletne kabiny od Sanplast

Classic II - łatwość montażu i doboru elementów - poznaj kompletne kabiny od Sanplast

Nowoczesne oblicze klasyki w urządzaniu mieszkania to połączenie bezkompromisowej funkcjonalności z imponującym wymiarem estetycznym. Taka właśnie jest seria kompletnych kabin prysznicowych Classic II od Sanplast - nowy wymiar komfortu użytkowania oraz łatwość montażu. Przedstawiamy różne warianty kabin prysznicowych Sanplast z niezawodnej, nowoczesnej serii Classic II.

Rozwiązania na miarę nowoczesnego mieszkania - kompletne kabiny Classic II od Sanplast

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kompletnej kabiny?

Takie rozwiązanie gwarantuje wielowymiarową oszczędność czasu i pieniędzy (również w kwestii montażu zestawu, który nie wymaga angażowania ekipy fachowców), a także pozwala uniknąć ewentualnych problemów z dopasowaniem do siebie poszczególnych elementów. Seria Classic II to funkcjonalne kabiny o różnych specyfikacjach i rozmiarach; wszystkie modele łączy natomiast to, że są czterościenne, przeznaczone do montażu we wnęce lub narożniku pomieszczenia. Ich cechą wspólną jest również łatwość, z jaką możesz dopasować prysznic do własnej łazienki oraz prostota jego montażu. To także najwyższej jakości materiały i zaawansowana technologicznie produkcja, przekładająca się na wieloletnią trwałość finalnych produktów.

Kompletna wygoda (nie tylko) przy montażu - kabiny Classic II

Seria kompletnych kabin prysznicowych oznacza możliwość wyboru zestawu, dzięki któremu szybko i bezproblemowo stworzysz idealnie dopasowaną do twoich potrzeb przestrzeń kąpielową. Wyposażenie standardowe każdego modelu obejmuje:

  • kabinę
  • brodzik wraz z obudową aluminiową
  • stelaż do brodzika
  • syfon
  • reling
  • baterię termostatyczną wraz z deszczownicą i słuchawką prysznicową
  • oraz półkę.

Co niezwykle istotne, do montażu kabiny potrzebne są przede wszystkim… chęci (i nieco siły przy wnoszeniu zestawu do pomieszczenia docelowego). Modele serii Classic II można dopasować do wnętrza niemal każdej łazienki - niezależnie od jej metrażu, układu ścian i wybranego stylu aranżacji. Dodatkowo, dostępność części zamiennych i akcesoriów usprawnia ewentualne wymiany poszczególnych elementów kompletu.

Kompletne kabiny prysznicowe Classic II - dopasuj łazienkę do swoich potrzeb

Oferta kompletnych kabin Sanplast z serii Classic II obejmuje modele czterościenne, czyli takie, które oddzielają przestrzeń prysznica od reszty pomieszczenia z każdej strony. Ścianki wykonane są z najwyższej jakości szkła hartowanego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i łatwego w utrzymaniu w czystości. Odpowiednio opracowany materiał niweluje ryzyko powstania uporczywych, nieestetycznych zacieków na szklanych ścianach kabiny, co pozwala cieszyć się nieskazitelnym wyglądem kabiny przez lata. Przydatnym akcesorium może okazać się ściągaczka do wody, wyposażona w wygodny uchwyt. Jej regularne stosowanie pomaga w bardzo łatwy sposób utrzymywać czystość szkła.

W serii Classic II przeważają modele prostokątne (w tym kwadratowe), wyposażone w drzwi przesuwne (z systemem jezdnym górnym opierającym się na pojedynczej rolce lub na zespole rolek) albo skrzydłowe. Model półokrągły posiada przesuwny system otwierania. Ścianki kabin Classic II są transparentne, a ich wykończenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej oraz białej. Prosta forma i możliwość dostosowania kabiny do łazienki sprawia, że modele serii Classic II doskonale wpiszą się w każdy styl wnętrzarski - od nowoczesnego minimalizmu, przez klimatyczne retro, po frywolny glamour.

Dzięki połączeniu najwyższej jakości materiałów zastosowanych do produkcji tej serii, z klasycznym designem, przez długie lata kabiny te będą stanowić nie tylko eleganckie dopełnienie aranżacji naszej łazienki, ale i niezwykle solidną armaturę.

Baza wiedzy Data publikacji: 27/04/2022

Produkty powiązane