Dbaj o siebie, bądź ECO, oszczędzaj wodę!

Baza wiedzy Data publikacji: 25/08/2021

Dbaj o siebie, bądź ECO, oszczędzaj wodę!

Dbaj o siebie, bądź ECO, oszczędzaj wodę!

Dbanie o nawilżenie i nawodnienie każdego dnia jest kluczowe. Wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie. Należy pamiętać, że wszystkie działania człowieka mają wpływ na środowisko,w którym żyjemy. SANPLAST SA poza celami biznesowymi, przykłada uwagę do środowiska naturalnego i tworzy produkty i rozwiązania w taki sposób, aby zastosowana technologia także sprzyjała naturze.

DZIAŁAMY ECO.  W produktach SANPLAST wykorzystuje Glass Protect, który w pośredni sposób przekłada się na ekologię. Jest to technologia, dzięki której szkło kabiny prysznicowej można łatwiej utrzymać w czystości. System działa dzięki modyfikacji chemicznych i fizycznych właściwości szkła. Rozwiązanie zostało opracowane przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe SANPLAST i poddane wielu testom jakości. Nawet pojedyncza zmiana, może wpłynąć zarówno na portfel użytkownika jaki na środowisko. SANPLAST stara się wpłynąć na lepszy standard codziennego życia. Pamiętaj o oszczędzaniu wody – bądź ECO zaangażowany.

Poznaj i zastosuj. Proste sposoby ograniczające zużycie wody w letnie dni:

  • PO PIERWSZE.

Wybierz prysznic, zamiast wanny. Nawet gdy jesteśmy zmuszeni do kąpieli kila razy w ciągu dnia, PAMIĘTAJ o czasie spędzonym pod prysznicem. Stosuj do kąpieli środki mniej pieniące. Pomogą i Tobie i środowisku;

  • PO DRUGIE.

Postaw na technologię Glass Protect;

  • PO TRZECIE.

Przy porannej i wieczornej pielęgnacji upewnij się, że woda odkręcona jest tylko wtedy kiedy to konieczne;

  • PO CZWARTE.

Upewnij się, czy baterie są szczelne. W razie potrzeby, nie zwlekaj i wymień na nowe.

Dobre samopoczucie i pozytywny wpływ na środowisko są wyciągnięcie ręki. Powstaje coraz więcej produktów i urządzeń, które Ci w tym pomogą. Postaw na dbanie o siebie latem, gdy skóra najbardziej tego potrzebuje. Nawodnienie w czasie upalnych dni, jest koniecznością. Pamiętaj o zachowaniu balansu wewnętrznego jak i zewnętrznego. Zabierz butelkę z wodą, gdy wychodzisz z domu.
Pij wodę nawet gdy nie czujesz pragnienia. I najważniejsze, rób wszystko świadomie myśląc o przyszłych pokoleniach.

Jest wiele sposobów, zmienników dotychczasowych przyzwyczajeń. Chęć i zdanie sobie sprawy z istoty tej sprawy to kluczowy pierwszy krok ku lepszemu JUTRO.

Dbaj o klimat z SANPLAST.

Baza wiedzy Data publikacji: 25/08/2021