Aktualności Data publikacji: 18/04/2023

Ekspozycja pełna „Czystej Przyjemności”

Ekspozycja pełna „Czystej Przyjemności”

Wszystkich, którzy szukają ciekawych kąpielowych rozwiązań, zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie na ekspozycji produktów, można zapoznać się z przedstawicielami każdej serii produktowej.

Ekspozycja produktów Sanplast w siedzibie firmy

Jeśli jesteś zainteresowany zmianą wyposażenia łazienki, wyposażasz nową nieruchomość lub ciekawią Cię dobrze zaprojektowane produkty, a mieszkasz niedaleko lub jesteś w okolicy - wstąp do naszego showroomu, gdzie będziesz mógł zobaczyć efekty naszych procesów produkcyjnych. Kabina z brodzikiem, czterościenne rozwiązanie Smart Solution, wanna z akrylu zabudowana obudową lub wanna kompletowana produkcyjnie z obudową i pozostałymi elementami wyposażenia – wszystkie one dostępne są na ekspozycji, gdzie empirycznie można przekonać się, które rozwiązanie najlepiej odpowiada naszym potrzebom. To tutaj możesz sprawdzić czy kabina z drzwiami skrzydłowymi, a może przesuwnymi albo łamanymi, to konstrukcja najlepsza to warunków przestrzennych Twojej łazienki. Co więcej, korzystając z naszej ekspozycji, możesz wejść do wanny i wypróbować oparcie wanien prostokątnych, owalnych, symetrycznych i asymetrycznych. A wszystko to, w towarzystwie naszego Zespołu Handlowców, który odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości i poradzi, co sprawdzi się najlepiej! Czasem sami nie wiemy, czego szukamy – więc lepiej zobaczyć i dać się zainspirować.

Zapraszamy na spacer wirtualny po naszej ekspozycji

Dla Wszystkich Tych, którzy nie są w stanie odwiedzić naszego salonu ekspozycyjnego, przygotowany został spacer po ekspozycji, podczas którego samemu można decydować, który zakątek prezentacji produktów przykuwa uwagę i z którym produktem, chcemy lepiej się zapoznać. Etykiety produktów przekierowują na odpowiednią kartę produktu strony internetowej a to gwarantuje pełen dostęp do wiedzy o detalach rozwiązania.

Warto skorzystać z dostępnych możliwości i dowiedzieć się czegoś więcej o poszukiwanych produktach. Remont czy wyposażenie łazienki to spory wydatek ale i duże wyzwanie organizacyjne. Lepiej przygotowani, przebrniemy przez nie – nie ze stresem a z Czystą Przyjemnością!

Zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego w Wymysłowicach.

Aktualności Data publikacji: 18/04/2023