Jak ożywić wnętrze łazienki?

Inspiracje Data publikacji: 01/10/2018

Jak ożywić wnętrze łazienki?

Jak ożywić wnętrze łazienki?

Łazienka w uniwersalnym stylu zawsze wygląda dobrze. Klasyczna biel, a także odcienie beżu nigdy nie wychodzą z mody. Kojarzą się z czystością i optycznie powiększają pomieszczenie. Czasem jednak mamy ochotę ożywić nieco wnętrze łazienki i dodać jej nieco charakteru. Jak zmienić jej wygląd, by bardziej pasowała do nowoczesnego mieszkania w oryginalnym stylu?

 Jak chodzi o aranżację łazienki, liczy się przede wszystkim funkcjonalność i komfort. Wnętrze często jest więc proste i klasyczne. Wybieramy tradycyjną ceramikę i decydujemy się w przeważającej mierze na biel. Nie ma w tym nic złego, a takie wnętrze zawsze prezentuje się dobrze.  Wystrój nie wychodzi z mody i zawsze jest aktualny. Nie zawsze jednak to co neutralne, w pełni odpowiada naszym gustom. Jeśli masz ochotę dodać aranżacji wyrazu, możesz zrobić to na dwa sposoby. Albo uzupełnić łazienkę o ciekawe dodatki – albo pokusić się o większe zmiany i wymienić również np. elementy armatury czy ceramiki.

Charakter łazienki całkowicie odmieni wymiana wanny z tradycyjnej narożnej – na owalną wannę wolnostojącą. Jeśli decydujesz się na remont, możesz stworzyć sobie domowy salon SPA lub luksusowy pokój kąpielowy. Oferty producentów wyposażenia łazienkowego są teraz o wiele bardziej różnorodne niż jeszcze parę lat temu, więc jeśli znudziły ci się tradycyjne rozwiązania, masz do dyspozycji cały wachlarz tych o wiele mniej typowych.

Inspiracje Data publikacji: 01/10/2018

Produkty powiązane