Aktualności Data publikacji: 12/04/2018

Jeden brodzik wiele możliwości – Space Mineral od SANPLAST SA

Jeden brodzik wiele możliwości – Space Mineral od SANPLAST SA

Natura od wieków inspiruje projektantów. Jej siła i piękno to atuty, które sprawdzają się w tworzeniu przestrzeni do życia i otaczających nas przedmiotów. Coraz częściej zauważamy w naszym otoczeniu ciekawe struktury, kształty, faktury. Z tego co nas otacza można zrobić wyjątkowe rzeczy. Wie o tym SANPLAST SA, którego brodziki mineralne są wykonane z materiałów naturalnego pochodzenia.

Projektując dom lub mieszkanie dbamy o to, by każdy metr kwadratowy powierzchni był dobrze wykorzystany. Nie jest to łatwe szczególnie w przypadku łazienek, które są często zbyt małe lub mają nietypowe wymiary. Dodatkowe problemy możemy spotkać w momencie, gdy chcemy mieć w łazience prysznic i wannę. A do tego jeszcze wszystko zgodnie z naturą. Realizację naszych planów i oczekiwań ułatwią brodziki serii Space  Mineral marki SANPLAST, które są dostępne w ciekawych kształtach: trapezu, pięciokąta i bardziej standardowych – półokrągłych, kwadratowych, prostokątnych. Cała oferta to aż w 78 rozmiarów – najszerszy wybór na rynku. Tak duża paleta zapewnia klientowi niemalże nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni prysznicowej.

Brodziki Space Mineral to propozycja zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej łazienki. I to bez względu na to czy jej właścicielem jest osoba młoda, czy starsza, samotna czy może duża rodzina. To produkt uniwersalny, który będzie ozdobą każdego pomieszczenia kąpielowego.

Wykorzystano to co najlepsze z natury. Jednak brodziki Space Mineral posiadają znacznie więcej zalet. Ich powierzchnia jest przyjemna w dotyku, odporna na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Ważna cechą brodzików z tej serii jest także ich głębokość, która wynosi 1,5cm, dzięki czemu po zamontowaniu doskonale prezentują się w powierzchni podłogi, tworząc bezbarierowe wejście. Udało się uzyskać produkt ciekawy wzorniczo, miły w dotyku, bardzo odporny na szok termiczny i bardzo trwały.


Aktualności Data publikacji: 12/04/2018

Produkty powiązane