Baza wiedzy Data publikacji: 10/06/2019

Kabiny indywidualnie dopasowane do Twojej łazienki

Kabiny indywidualnie dopasowane do Twojej łazienki

Wybór kabiny prysznicowej to wyzwanie szczególnie w przypadku niewielkich łazienek, w których do zagospodarowania jest ograniczona przestrzeń. Z pomocą nadchodzą rozwiązania marki Sanplast, które pozwalają na wykorzystanie każdego centymetra i optymalne dopasowanie kabiny do pomieszczenia.


Kompletne, komfortowe i w pełni dopasowane – takie są kabiny prysznicowe Sanplast będące doskonałym miejscem do kąpieli. Kabiny zostały zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb klientów i zgodne z najnowszymi trendami urządzania łazienek, dzięki czemu doskonale dopełniają wystrój nowoczesnych wnętrz.

Firma Sanplast umożliwia także idealne dopasowanie kabin do przestrzeni i możliwości aranżacyjnych pomieszczenia dzięki kabinom wykonywanym na indywidualne zamówienie. Zamówienie kabiny to sposób na niestandardowe wykorzystanie niewielkiej przestrzeni w pomieszczeniach i dopasowanie strefy prysznicowej. Produkty na wymiar można zamawiać w seriach: TX, Free Zone, Free Line II, Prestige III, Space Wall oraz Altus.

Baza wiedzy Data publikacji: 10/06/2019

Produkty powiązane