Kabiny Walk-In- wygoda od SANPLAST SA

Aktualności Data publikacji: 08/03/2016

Kabiny Walk-In- wygoda od SANPLAST SA

Kabiny Walk-In- wygoda od SANPLAST SA

Osoby, dla których wygoda jest priorytetem w codziennym życiu jak i w podejmowaniu decyzji o wyborze sprzętów i rozwiązań dla domu, z pewnością docenią niezrównaną funkcjonalność coraz bardziej popularnych kabin typu Walk-In.

Główna przewaga prysznica nad wanną polega na wygodzie codziennego użytkowania. O ile wanny oferują nam luksus wylegiwania się w pachnącej kąpieli, o tyle wygoda, jaką daje nam prysznic wypływa przede wszystkim z oszczędności czasu i energii, jakie poświęcamy na codzienne dbanie o higienę – fizyczną, ale także psychiczną, bo przecież nic tak dobrze nie zmywa stresu dnia codziennego jak dotyk odświeżającego strumienia wody. Co wyróżnia kabiny typu Walk-In na tle pozostałych? Wchodzenie i wychodzenie z nich jest jeszcze łatwiejsze. Konstrukcja Walk-In to naturalność w czystej postaci, pełna funkcjonalność i całkiem nowa jakość codziennego relaksu pod prysznicem.

Każdy projektant zdaje sobie sprawę, że o wygodzie użytkowania produktu decydują nawet niewielkie szczegóły. Pewna złota myśl mówi, że należy każdy detal doprowadzić do perfekcji, a przy tym – ograniczyć ilość detali. Możliwe, że jest to przepis na sukces w niejednej dziedzinie, jednak w projektowaniu kabin prysznicowych jest to niekwestionowana prawda. Dlatego właśnie kabiny typu Walk-In to rozwiązanie z najwyższej półki – innowacyjne i zarazem zaskakująco funkcjonalne właśnie dzięki swojej prostocie. Ilość elementów montażowych ograniczona do minimum, nowoczesne wzornictwo i wykorzystanie najlepszej jakości materiałów pozwoliło projektantom firmy Sanplast na troskliwe dopracowanie konstrukcji w najdrobniejszym detalu. Gładka tafla szkła odgradzająca prysznic to uosobienie minimalistycznej elegancji, która z łatwością komponuje się zarówno z łazienką w stylu nowoczesnym, jak i z bardziej klasycznymi aranżacjami. Tak subtelna, że prawie niewidoczna, kabina Walk-In to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie lekkość, minimalizm i otwartą przestrzeń. Nie zaburza ona proporcji wnętrza, a jej czarująca prostota stwarza efekt ponadczasowości. Jest to kabina, która z pewnością nieprędko nam się znudzi - nawet po dłuższym czasie nie będziemy już szukać innych rozwiązań, przyzwyczajeni do codziennego komfortu, jaki nam daje.

W ofercie firmy Sanplast kabiny o konstrukcji typu Walk-In znaleźć możemy w 4 seriach: TX, Prestige, Free Line oraz Altus. Dostępne są w bogatej gamie wymiarów, dzięki czemu dopasowanie ich do naszej łazienki nie powinno stanowić problemu, niezależnie od jej gabarytów. Wytrzymała tafla szkła hartowanego występuje w wersjach o zróżnicowanej grubości, i została wzbogacona powłokami hydrofobowymi, ułatwiającymi utrzymanie jej w stanie lśniącej czystości. Parawany są kompatybilne z brodzikami firmy Sanplast.

 

Aktualności Data publikacji: 08/03/2016