Inspiracje Data publikacji: 24/07/2019

Czy szarości i beże zastąpią ponadczasową biel?

Czy szarości i beże zastąpią ponadczasową biel?

Biel w elementach wyposażenia łazienki to kolor ponadczasowy. Dobrze komponuje się z różnymi barwami określającymi design pomieszczenia, a przy tym prezentuje się estetycznie i higienicznie. Czy to jednak jedyne rozwiązanie? Niekoniecznie. Coraz częściej produkty sanitarne dostępne są w innych kolorach. Które z nich są najmodniejsze? 

Kolorowe produkty marki Sanplast produkowane są w nowoczesnej technologii i doskonale zabezpieczone przed wycieraniem i zużyciem. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o ich trwałość, a także uszkodzenie podczas czyszczenia i konserwacji. Wszystko to sprawia, że produkty Sanplast wykonane w kolorze prezentują się doskonale przez wiele lat, w niczym nie ustępując jakością białym elementom wyposażenia.

Jakie kolory sprawdzą się w nowoczesnej łazience?

Wszystko zależy od pomysłu i pozostałych barw, które chcemy wprowadzić do pomieszczenia. Zimne odcienie pomagają wyciszyć emocje, uspokoić zmysły i zrelaksować się – właśnie dlatego wanna w odcieniach szarości i grafitu będzie doskonałym rozwiązaniem do łazienki w modnych, zimnych barwach. Bardzo dobrze wyglądać będzie w połączeniu z kamieniem, ozdobnym betonem czy dużą ilością przeszkleń. Cieplejsze kolory znakomicie dopełnią natomiast pomieszczenia urządzone w kolorach ziemi, w aranżacjach wykorzystujących drewno i głębokie brązy.

Inspiracje Data publikacji: 24/07/2019

Produkty powiązane