Aktualności Data publikacji: 11/09/2020

Kompletna strefa prysznicowa z Basic Complete od SANPLAST SA

Kompletna strefa prysznicowa z Basic Complete od SANPLAST SA

Rozumiejąc indywidualne potrzeby Klientów, wyszliśmy naprzeciw im i stworzyliśmy gotową przestrzeń prysznicową, która pozwoli na jeszcze większe zoptymalizowanie czasu, przeznaczanego na aranżację łazienki i ułatwi wybór spośród szerokiej gamy asortymentu. 

Stworzyliśmy serię Basic Complete, która znajduje swoich zwolenników, zwłaszcza wśród osób, które cenią sobie funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym można zoptymalizować czas, przeznaczany na wybory łazienkowe. Seria ta to kompletne kabiny prysznicowe, które dostępne są w zestawach z brodzikiem. Dzięki temu mamy w pełni funkcjonalne miejsce do kąpieli pod prysznicem, które dodatkowo jest proste w  montażu.

Seria Basic Complete zapewnia kompletną strefę prysznicową, która harmonijnie wkomponuje się w zaprojektowaną łazienkę. Dodatkową zaletą jest łatwość montażu- wszystko po to, aby jak najszybciej móc cieszyć się gotowym efektem idealnej przestrzeni kąpielowej.

Seria Basic Complete marki SANPLAST to oferta skrojona na potrzeby osób, które szukają w pełni funkcjonalnych rozwiązań łazienkowych!


Aktualności Data publikacji: 11/09/2020

Produkty powiązane