Łazienka dla singla – pomysły na aranżację

Inspiracje Data publikacji: 19/07/2018

Łazienka dla singla – pomysły na aranżację

Łazienka dla singla – pomysły na aranżację

Designerska umywalka nablatowa? Kabina z brodzikiem dla osób szybkich i energicznych? W łazience dla singla można pozwolić sobie na wszystko, czego się zapragnie, by zapewnić sobie komfort i dopasować pomieszczenie do własnych potrzeb.

Bycie singlem jest dla niektórych wyborem, dla innych chwilową koniecznością. Mieszkanie samemu ma niewątpliwie pewne zalety, które można wykorzystać także podczas aranżacji łazienki. Podczas urządzania lub remontowania pomieszczenia kąpielowego tylko dla siebie, można puścić wodze fantazji. Niewiele jest ograniczeń, a do wyboru cała masa rozwiązań. Dobrze jest czerpać z przestrzeni i wykorzystać, co najlepsze w byciu solo. Jak zaplanować łazienkę dla singla?

Jednym z plusów bycia singlem jest posiadanie przestrzeni tylko dla siebie. Nikt nie zajmuje miejsca, wszystkie szafki i półki są wyłącznie do dyspozycji jednej osoby. Wszelkie wybory dokonywane są samodzielnie, jeśli więc ma się ochotę na nieco ekstrawagancji – można zaaranżować wnętrze, nie pytając nikogo o zdanie w kwestii oryginalnych pomysłów. Urządzanie łazienki dla osoby żyjącej solo to czysta przyjemność!

Oryginalność i ekstrawagancja

Życie w pojedynkę „z wyboru”wyróżnia osoby o silnej osobowości, z zamiłowaniami do indywidualnych rozwiązań. Każde pomieszczenie w domu, również łazienka, może wyrażać charakter właściciela. Nowoczesna armatura, ciekawa ceramika łazienkowa a może coś zupełnie innego – wybór jest niemalże nieograniczony. Warto zatem stworzyć ciekawą wizję, a następnie przystąpić do jej realizacji.

Kreując przestrzeń łazienki, wybieramy także płytki łazienkowe, które dostępne są w bardzo wielu ciekawych kolorach. W łazience dla singla nie trzeba obawiać się barw ani odważnych wzorów. Wszystko dookoła powinno zapewniać dobre samopoczucie. Wystrój nie musi być zatem uniwersalny ani stonowany – chyba, że na taki właśnie ma się ochotę.

Praktyczne rozwiązania

Single to często osoby zapracowane i dynamiczne. Czasem zdarza się, że w ich życiu nie ma zbyt wiele czasu na relaks. Warto zatem chwile dla siebie wykorzystywać do maksimum. Kabina z brodzikiem pozwala brać szybki prysznic przed pracą. Jeśli jednak dodatkowo dobierze się słuchawkę z funkcją masażu, można odprężyć się i zażyć komfortu bez poświęcania na kąpiel dużej ilości czasu.

Warto wybierać wyposażenie łazienkowe, które jest łatwe w czyszczeniu. Umywalka nablatowa daje się łatwo przetrzeć, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo na blacie możemy trzymać kosmetyki, by zawsze były pod ręką. Kabina typu Wak-In, wykonana z jednej tafli szkła, najlepiej z powłoką wspomagającą utrzymanie jej w czystości, jest doskonałym uzupełnieniem wnętrza, a do tego długo wygląda jak nowa. Praktyczne i proste rozwiązania łazienkowe są najlepszym wyborem dla osób energicznych i rzadko przebywających w domu.

Bycie singlem ma niewątpliwie wiele zalet, jednak nie dla każdego jest to wybór na całe życie. Dzięki dobrze zaplanowanej przestrzeni łazienkowej, będzie można łatwo zmienić aranżację w przyszłości. Jeśli więc nie wykorzysta się całego miejsca, które jest do dyspozycji, nic straconego! Gdy tylko pojawią się zmiany w życiu, łazienkę bez problemu będzie można dostosować ją do potrzeb większego grona użytkowników.

Inspiracje Data publikacji: 19/07/2018

Produkty powiązane