Aktualności Data publikacji: 24/07/2018

Łazienka inna niż wszystkie z produktami od SANPLAST SA

Łazienka inna niż wszystkie z produktami od SANPLAST SA

Urządzenie łazienki nie jest łatwym zadaniem. Często decydujemy się na najbezpieczniejsze rozwiązania, nie poświęcając projektowi łazienki zbyt dużo czasu. Marka Sanplast przekonuje, że łazienka powinna być przede wszystkim dopasowana do jej właściciela, a jej aranżacja ma być wyrażeniem jego wnętrza. 

Industial, modern, czy classic?

Warto pamiętać, że styl, w jakim zdecydujemy się urządzić naszą łazienkę, niekoniecznie musi być najnowszym trendem. Najważniejsze jest, aby pomieszczenie było wyjątkowe. Oryginalne wnętrze tworzy się w głowie, buduje przez pryzmat temperamentu, charakteru i emocji. Z tego powodu, dobierając poszczególne elementy aranżacji, warto poświęcić chwilę i posłuchać wewnętrznego głosu.

Doskonałym rozwiązaniem na uzyskanie niepowtarzalnego efektu jest zabawa kolorem. Firma Sanplast pokazuje, że projektowanie łazienki może być świetnym rozwiązaniem na wyrażenie siebie. Z tego powodu, przygotowując swoją ofertę zadbała o niezwykle szeroki wachlarz kształtów, rozmiarów, a przede wszystkim kolorów. Dzięki temu każdy klient może wybrać wyjątkowy produkt, który odzwierciedli jego wnętrze.

Rozbudź swoje zmysły, wydobądź emocje i zaszalej z kolorami! Dlaczego?

Odpowiednio dobrane kolory pozytywnie wpływają na samopoczucie, a przecież to właśnie łazienka jest miejscem, w którym rozpoczynamy i kończymy każdy dzień, spędzamy czas na codziennych rytuałach, oddajemy się odrobinie relaksu, czy po porostu dbamy o siebie. Jest naszą prywatną przestrzenią, która pozwala nam pobyć w  samotności, kiedy tego potrzebujemy.

Nie bój się koloru.

Biel to najczęściej wybierana barwa, podczas projektowania łazienki. Zaraz po niej, pojawiają się delikatne odcienie brązu i szarości. Dlaczego, tak bardzo boimy się mocnych kolorów? Ponieważ bardzo często kierujemy się schematami. Zależy nam, aby wygląd łazienki kojarzył się z czystością i estetyką, a przecież to nie kolory spełniają te warunki. Marka Sanplast, wprowadzając szeroką gamę kolorystyczną, przekonuje nas, że nie należy bać się mocnych barw, a wręcz przeciwnie – należy się nimi bawić i wyrażać przez nie swoje prawdziwe oblicze. Często nie zdajemy sobie sprawy z potęgi kolorów. Warto pamiętać, że barwy określają nasz charakter i mają niesamowicie duży wpływ na nasze samopoczucie. Nie ma złych i dobrych kolorów. Każdy z nich ma swoje wyjątkowe właściwości. Posiadamy produkty w 8 barwach, z których najpopularniejszą jest oczywiście biel. Poza nią Klienci mogą wybierać spośród koloru: brązowego, szarego, kamiennoszarego, beżowego, jasnoszarego, szarego stalowego i kremowego. Wszystkie one inspirowane były naturą. Każdy znajdzie coś dla siebie.” – komentuje Robert Rachowski - Produkt Manager SANPLAST SA.

Oryginalność jest obecnie najbardziej pożądaną cechą w obszarze aranżacji wnętrz, a tworzy ją nasza osobowość, którą najłatwiej wyrazić poprzez kolory.

Aktualności Data publikacji: 24/07/2018

Produkty powiązane