ŁAZIENKA MARZEŃ – PRZESTRONNY POKÓJ KĄPIELOWY

Inspiracje Data publikacji: 19/03/2020

ŁAZIENKA MARZEŃ – PRZESTRONNY POKÓJ KĄPIELOWY

 ŁAZIENKA MARZEŃ – PRZESTRONNY POKÓJ KĄPIELOWY

Wydawałoby się, że mając do dyspozycji luksus w postaci sporej przestrzeni łazienkowej jej aranżacja jest prosta. Nic bardziej mylnego. Warto poświęcić temu miejscu szczególną uwagę. Łazienka to miejsce wielofunkcyjne, dlatego aranżacja dużej przestrzeni tego miejsca musi być zaplanowana w każdym detalu.

         kabina narożna Free Line II wanna symetryczna Free Line

Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie w swojej łazience zarówno kabiny prysznicowej jak i wanny. Spowoduje to, że nasz pokój kąpielowy zamieni się w prawdziwe SPA, do którego będziemy mogli udać się zawsze kiedy tylko mamy na to ochotę, bez wychodzenia z domu. Producenci armatury łazienkowej  posiadają bardzo bogatą ofertę, więc mamy swobodę wyboru i na pewno wybór ten będzie w pełni  dostosowany do naszych potrzeb i upodobań.

Posiadacze dużych przestrzeni łazienkowych z pewnością mogą dać się ponieść wodzy fantazji. Jednak należy pamiętać, łazienka jest częścią większej całości, dlatego jej stylistyka powinna nawiązywać do klimatu panującego w całym domu. W końcu duża przestrzeń zobowiązuje.

      wanna owalna Free Line wanna owalna kompletna Prestige

Dysponując dostatecznie dużą przestrzenią łazienkową, nie musimy wybierać między wanną a natryskiem. Możemy pozwolić sobie i na wannę – także model wolnostojący, i na prysznic, a także zamontować dwie umywalki. Mamy też miejsce na przykład na użyteczny bidet. Nieograniczona przestrzeń, duże przestrzenie szklane i interesujący design to tylko niektóre cechy kabin prysznicowych typu Walk-In. Głównym zadaniem tych produktów jest dostarczenie jak największej przestrzeni kąpielowej. Walk in to kabina otwarta, łatwa w montażu. Kabiny tego typu zapewniają nam nieograniczoną przestrzeń, która optycznie powiększa łazienkę i przykuwa uwagę każdego.


Inspiracje Data publikacji: 19/03/2020

Produkty powiązane