Łazienka z sypialnią

Inspiracje Data publikacji: 01/10/2021

Łazienka z sypialnią

Łazienka z sypialnią

Nieoczywisty trend wprost z zachodu – łazienka z sypialnią. Coraz częściej występuje w nowym budownictwie. Rozwiązanie jest niejako ukłonem w stronę nurtów artystycznych i minimalizmu. To nieszablonowe rozwiązanie ma swoich zwolenników, jednak sprawdzi się na większej powierzchni: w domach, loftach czy wielkometrażowych apartamentowcach i nowoczesnych blokach. Łazienka zamienia się w salon kąpielowy i w połączniu z sypialnią tworzy oryginalne pomieszczenie.

Połączenie sypialni z łazienką to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Dzięki niemu zyskujemy dodatkową, intymną przestrzeń na wyłączność, w której możemy poddawać się nie tylko zabiegom higienicznym, ale która zapewni pełnię relaksu po długim i ciężkim dniu. Pamiętajmy, że decydując się na nie mamy dwie możliwości – możesz stworzyć jedną przestrzeń sypialniano-łazienkową bądź usytuować łazienkę tuż przy sypialni i zaprojektować wejście do niej z sypialni. Taką aranżacje wybierają najczęściej osoby młode. Wrodzona subtelność i fantazja do tego odrobina przebojowości - te cechy opisują posiadaczy łazienki z sypialnią. Jesteś jednym z nich?

Wizja i technologia SANPLAST S.A.

Prywatna łazienka może być zaprojektowana na mnóstwo sposobów. Oferta SANPLAST S.A. umożliwia dobranie idealnych produktów pod indywidualne potrzeby. Wizja Klienta i jego komfort to priorytet. Zaplecze produktowe marki zapewnia swobodę aranżacyjną. Mnogość wzorów, kształtów, wymiarów kabin prysznicowych i wanien zapewnia dopasowanie produktu praktycznie do każdej łazienki. Prestiż jaki niesie za sobą łazienka z sypialnią przykuje uwagę każdego.

Każdy z nas wyobrażając sobie swój wymarzony dom kieruje się wyobraźnią i swoimi potrzebami. Wybierając nowatorskość, wybierasz SANPLAST S.A.

Inspiracje Data publikacji: 01/10/2021