Loft Line marki SANPLAST w konkursie Dobry Wzór 2020

Aktualności Data publikacji: 06/05/2020

Loft Line marki SANPLAST w konkursie Dobry Wzór 2020

Loft Line marki SANPLAST w konkursie Dobry Wzór 2020

Wanna SANPLAST z serii Loft Line została wytypowana do organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkursu Dobry Wzór 2020. Zwycięzców tegorocznej, 27. edycji konkursu poznamy jesienią.

Wskazana do udziału w konkursie seria wanien Loft Line charakteryzuje się ciekawą stylistyką. Stanowi ona połączenie minimalizmu z subtelnym pięknem. To kompletne rozwiązania kąpielowe, ze specjalnie wyprofilowanym oparciem, gwarantującym jeszcze większą przyjemność i wygodę podczas kąpieli. Seria zawiera monolityczne wersje: wannę przyścienną, narożną prawą i lewą, owalną wolnostojącą oraz wersję prostokątną przeznaczoną do zabudowy. Umożliwiają one wiele różnorodnych aranżacji. Większość z nich dostępna jest jako kompletne rozwiązanie z obudową oraz systemem przelewowo-odpływowym, z możliwością dodatkowego doposażenia napełnianiem wanny przez przelew. Wszystko po to, aby kąpiel była czystą przyjemnością a dopasowanie produktu łatwe jak nigdy wcześniej.

To nie pierwszy raz, kiedy produkty marki SANPLAST zostały zauważone przez jury Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór. – "W poprzednich edycjach wyróżniono nasze wanny i kabiny prysznicowe z serii Natur Mineral, Free Line, Free Zone, Altus II oraz brodzik Space Mineral."  –  wymienia Marcin Wargoś.

Organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku oraz pierwszą w Polsce nagrodą za design, przyznawaną od dwudziestu siedmiu lat. Jest wsparciem dla rozwijającej się w przedsiębiorczości, która korzysta z designu jako narzędzia budowania przewagi konkurencyjnej. Konkurs ma ugruntowaną, niezależną i wiarygodną pozycję na rynku.

Aktualności Data publikacji: 06/05/2020

Produkty powiązane