Baza wiedzy Data publikacji: 10/12/2019

Montaż kabiny prysznicowej - krok po kroku

Montaż kabiny prysznicowej - krok po kroku

Gratulujemy zakupu wymarzonej kabiny prysznicowej! Najwyższa pora na jej odpowiednie zamontowanie. Zamierzasz podjąć się tej realizacji osobiście? Z naszą instrukcją nie ma rzeczy niemożliwych. Przed rozpoczęciem pracy, sprawdź, czy dysponujesz odpowiednimi narzędziami. Zapoznaj się z prostą instrukcją obsługi i stwórz swoją wymarzoną łazienkę. Dzięki wskazówkom, jakie znajdziesz w naszej instrukcji dowiesz się, w jaki sposób ustalić odpowiednią odległość listew przyściennych od zewnętrznej krawędzi brodzika. Krok po kroku przejdziesz do wywiercenia otworów, wykorzystania kołków montażowych oraz połączenia profilu górnego i dolnego ze ściankami.

Samodzielny montaż kabiny prysznicowej na podstawie wiedzy i doświadczenia fachowców to dla Ciebie żaden problem. Jesteśmy przekonani, że postępując zgodnie z zamieszczonymi wskazówki, cały proces nie będzie stanowił dla Ciebie najmniejszego problemu. Mamy nadzieję, że użytkowanie kabiny prysznicowej spełni potrzeby i oczekiwania domowników. Nadszedł czas na montaż produktu. Powodzenia!

Ostatnim elementem montażu jest ostateczne uszczelnienie kabiny. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest użycie silikonu w kolorze kabiny i brodzika lub transparentnego. Kabinę silikonujemy  od zewnętrznej strony.

Baza wiedzy Data publikacji: 10/12/2019