Nagroda „Łazienka - Wybór Roku 2016” dla P/TX5b firmy SANPLAST SA

Aktualności Data publikacji: 06/04/2016

Nagroda „Łazienka - Wybór Roku 2016” dla P/TX5b firmy SANPLAST SA

Nagroda „Łazienka - Wybór Roku 2016” dla P/TX5b firmy SANPLAST SA

XV edycja konkursu „Łazienka Wybór Roku 2016” organizowanego przez magazyn „Łazienka” już za nami. 5 kwietnia 2016roku w Warszawie podczas uroczystej gali wręczone zostały  nagrody. SANPLAST SA został wyróżniony tytułem „Łazienka – Wybór Roku 2016” za parawan prysznicowy P/TX5b.  

„Łazienka – Wybór Roku” to na polskim rynku jedyny konkurs dedykowany specjalnie produktom wyposażenia łazienek. Docenienie produktów przez wąską grupę ekspertów z branży tym bardziej jest więc nobilitacją i powodem do dumy. W skład jury, oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka”, wchodzą także związani z branżą projektanci i architekci oraz reprezentanci znanych hurtowni i salonów łazienkowych. Podczas oceny jurorzy zwracali szczególną uwagę na ciekawe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i ekologiczne, jakość oraz relację ceny do jakości.

Zazwyczaj zwycięski produkt odzwierciedla trendy w branży łazienkowej, szybko podchwytywane przez klientów poszukujących innowacji. Nie inaczej stało się  i tym razem - parawan prysznicowy P/TX5b firmy Sanplast to uosobienie współczesnych potrzeb klientów branży. Prosta a przy tym solidna konstrukcja typu Walk-In jest zaprojektowana z myślą o wieloletniej trwałości i wygodzie użytkowania, zarazem odznaczając się minimalistycznym wzornictwem, które sprawdzi się w każdej współczesnej łazience. Parawan jest doskonałym sposobem zabudowy zarówno wnęki, jak i stworzenia przestrzeni kąpieli pod prysznicem, która ma ciekawy design i wysoką funkcjonalność.

Aktualności Data publikacji: 06/04/2016