Nie daj się łazienkowej nudzie z SANPLAST SA

Inspiracje Data publikacji: 25/11/2020

Nie daj się łazienkowej nudzie z SANPLAST SA

Nie daj się łazienkowej nudzie z SANPLAST SA

Kto powiedział, że w łazience musimy stawiać wyłącznie na stonowane kolory, a jeszcze najlepiej jakby wszystkie elementy były białe? Łazienka to pomieszczenie jak każde inne i w nim także akcent kolorystyczny jest mile widziany. Chcesz zmienić charakter swojej łazienki bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu? Zobacz, co w tej kwestii oferuje SANPLAST SA.

Gdzie wykorzystać akcenty kolorystyczne w łazience?

Oprócz akcesoriów łazienkowych, jak ręczniki, dywaniki czy podajnik na mydło, które możemy dobrać z szerokiej gamy barw, dostępnej na rynku, kolory możemy zastosować również np. w przypadku brodzików. To świetny sposób na odświeżenie starej aranżacji i odnowienie całego wyglądu łazienki. W ofercie SANPLAST SA dostępnych jest wiele barw, od klasycznej bieli, po beże, szarości, a nawet matową czerń.  Odejście od standardowej kolorystyki i zdecydowanie się na lekki akcent kolorystyczny w postaci kolorowego brodzika, może odczarować smutną, bezbarwna łazienkę i nadać jej nowoczesną, elegancką aurę. Oryginalność takiego rozwiązania z pewnością znajdzie swoich zwolenników, dla których ważna jest oryginalna aranżacja.

Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest szeroka gama kształtów i rozmiarów brodzików, która w połączeniu z kolorem odnowi całą łazienkę i sprawi, że nabierze ona zupełnie nowego charakteru. Nie musisz już decydować się na gruntowny remont. Wystarczy wymiana jednego, choć kluczowego, elementu, aby całą ją odmienić. Wszystkie barwy oferowane przez SANPLAST SA są stonowane, dzięki czemu całe pomieszczenie będzie jawiło się innowacyjnie, a przy tym elegancko.

Odmień cały wystrój łazienki wyłącznie dzięki zmianie brodzika i zastosowaniu na nim koloru, oferowanego przez SANPLAST SA i ciesz się nowym wyposażeniem.


Inspiracje Data publikacji: 25/11/2020

Produkty powiązane