Inspiracje Data publikacji: 24/03/2023

Niewielka, a może duża? Nowoczesna i funkcjonalna łazienka. Jak ją urządzić?

Niewielka, a może duża? Nowoczesna i funkcjonalna łazienka. Jak ją urządzić?

Duża, średnia, a może mała? Każdy z nas chciałby, aby jego łazienka była nowoczesna i funkcjonalna. Jest to miejsce, w którym spędzamy sporą część czasu, dlatego warto uczynić to pomieszczenie wyjątkowym. Należy zadbać o każdy detal, tak aby zaaranżowana przestrzeń wywoływała w nas same pozytywne myśli, przekładające się na nasz komfort i odprężenie po trudach codziennego dnia.

W dzisiejszych czasach pobyt w łazience nie ogranicza się tylko do podstawowych, codziennych czynności higienicznych. Pomieszczenie to jest traktowane jako miejsce relaksu, odpoczynku i odprężenia. Właśnie dlatego coraz częściej zwraca się uwagę na wystrój łazienki, a projektanci tworzą coraz to nowsze opcje i udogodnienia, które wpływają na jej funkcjonalność.

Łazienka powinna być zatem przytulna, estetyczna i funkcjonalna. Zagwarantować to pozwolą wysokiej jakości urządzenia, które stanowić będą jej wyposażenie. To właśnie materiały najwyższej klasy zadbają o nasz spokój na wiele lat. Każda łazienka może być funkcjonalna – nie tylko ta największa. Zdaniem ekspertów naszej firmy komfortową i funkcjonalną łazienkę można stworzyć także na małym metrażu, a nawet w wąskim pomieszczeniu.

W naszym asortymencie można znaleźć wiele nowoczesnych kabin prysznicowych, brodzików i wygodnych wanien, które dostosować można do każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości, tworząc z niej wygodną i funkcjonalną przestrzeń.

Przytulna łazienka z kabiną serii Prestige

Nowoczesne kabiny prysznicowe z brodzikiem to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki – tej małej, średniej, ale także tej dużej. To właśnie kabiny prysznicowe są najczęściej wybieranym elementem do wyposażenia łazienek. Funkcjonalna i nowoczesna kabina prysznicowa sprawdzi się w każdej łazience, nie zabierając dużej przestrzeni. Oferujemy kabiny prysznicowe z brodzikiem, które dostępne są w różnych wymiarach (także na specjalne zamówienie), różnych wersjach wykończenia, przeszkleń, aż po kompletne kabiny prysznicowe. Najnowsze kabiny są projektowane w taki sposób, by ich walor estetyczny również odgrywał znaczenie w przypadku aranżacji łazienek. Coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania walk in, czyli kabiny prysznicowe. Całość wygląda bardzo nowocześnie i wpisuje się w aktualne trendy w designie i aranżacji łazienek.

Brodzik prysznicowy - najlepsze uzupełnienie kabiny prysznicowej!

Brodzik prysznicowy jest ważnym uzupełnieniem kabiny i jego wybór ma duży wpływ na wygląd całej strefy prysznicowej oraz komfort użytkowania. Brodzik i kabina, powinny stanowić spójną, dobrze dopasowaną całość. Przy wyborze musimy zdecydować się czy chcemy brodzik akrylowy czy też brodzik z odlewu naturalnego, które są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Wanna prostokątna Free Line w małej łazience

Wanna w niewielkiej łazience? Oczywiście, że tak! Szeroka oferta wannowych rozwiązań na rynku powoduje, że bez problemu dobierzemy produkty, praktycznie do każdej przestrzeni- także tej niezbyt dużej. Decydując się na zakup wanny należy zastanowić się nad jej wymiarem, a także kształtem. W mniejszych przestrzeniach doskonale sprawdzą się wanny narożne, natomiast w dużych łazienkach, warto rozważyć wannę wolnostojącą, która zamieni naszą łazienkę w domowe spa.

Inspiracje Data publikacji: 24/03/2023

Produkty powiązane