Inspiracje Data publikacji: 17/02/2022

Nowa biel w łazience – CZARNY

Nowa biel w łazience – CZARNY

Czym jest „mała czarna”? Dla wielu to kawa. W modzie jest synonimem elegancji i – w każdych okolicznościach – dobrego smaku. Czy to samo można powiedzieć o łazience, w której dominuje kolor czarny?

Czarny? Dlaczego nie? To najnowszy trend w łazience!

Wydaje nam się, że czerń nie jest odpowiednim odcieniem do łazienek, ponieważ zmniejsza i tak już niewielką przestrzeń. Czerń w dużej ilości może wywołać w nas poczucie klaustrofobii. Jest bardzo dominująca, ale w odpowiednio dobranych proporcjach może być strzałem w aranżacyjną „dziesiątkę“. Jeśli jednak szukasz ponadczasowego, klasycznego wystroju, czerń może okazać się dobrym wyborem. Wielu architektów i projektantów wnętrz doceniło ten kolor jako główny i często jedyny kolor w nowoczesnych łazienkach.

Czarne łazienki - trend w designie

Osiągnięcie efektu całkowicie czarnej łazienki jest bardzo trudne. Jeśli jednak masz dużo miejsca lub dostęp do naturalnego światła, możesz ulec takiej pokusie. Czerń nigdy nie wychodzi z mody, a jej obecność w naszych wnętrzach sprawia, że ich wyposażenie jest zawsze na czasie. Wystarczy kilka niewielkich zmian a wnętrze łazienki może zmienić się nie do poznania.

Dla indywidualistów

Czerń do przede wszystkim ponadczasowy synonim luksusu i elegancji. To jeden z ulubionych kolorów projektantów mody, ale także i projektantów wnętrz. Łazienka z czarnymi elementami zawsze będzie ciekawa i przyciągająca wzrok. Może stać się wyrazem tożsamości i indywidualności swoich właścicieli. Dobierając odpowiednią kombinację czerni z innymi kolorami i materiałami powierzchni, możemy stworzyć uniwersalne rozwiązanie, które posłuży nam przez lata.

Zainspiruj się naszymi produktami dostępnymi z czarnym wykończeniem:

Czerń wnosi do łazienki elegancki akcent i zapewnia prawdziwy efekt wow. My jako specjaliści w dziedzinie kąpieli potwierdzamy: tak dla czerni!

Dlaczego więc nie „pomyśleć na czarno” przy następnej renowacji łazienki i nie zaprojektować łazienki w szlachetnym kolorze?

Inspiracje Data publikacji: 17/02/2022

Produkty powiązane