Nowoczesność na małej powierzchni

Inspiracje Data publikacji: 16/04/2021

Nowoczesność na małej powierzchni

Nowoczesność na małej powierzchni

Nowoczesna łazienka przykuje wzrok każdego miłośnika estetyki. Minimalizm wnętrza, tworzy idealny balans z zabieganym światem. Wycisza i uspokaja, a przy tym relaks gwarantowany! Oto nasz pomysł!

Oto przykład niewielkiej, nowoczesnej, doskonale zaprojektowanej łazienki. Funkcjonalna wanna z kabiną nawannową "2w1" zapewnia nam odprężenie zarówno podczas długiej kąpieli, jak również - szybkiego prysznica.

Drewniane elementy zabudowy, podłoga czy ściana idealnie komponują się tutaj z ciemnym, chłodnym odcieniem pozostałych ścian i dodatków znajdujących się w  łazience. Zastosowany tu minimalizm kolorystyczny jest przyjemny dla oka.

Należy zwrócić uwagę na funkcjonalność tego miejsca. Pomimo małego metrażu, przestrzeń jest całkowicie wykorzystana. Wszystkie elementy doskonale się uzupełniają. Dyskretna wnęka pod prysznicem może być półką na kosmetyki. Natomiast półki rozmieszczone w różnych miejscach gwarantują dodatkowe miejsce na niezbędne w łazience rzeczy.

Kto z nas nie chciałby uciec od problemów codzienności do swojej wymarzonej łazienki, w której choć przez chwilę mógłby spokojnie się zrelaksować i pomyśleć nad otaczającą go rzeczywistością?

wanna prostokątna Basic Line

Produkty zastosowane w łazience:

Inspiracje Data publikacji: 16/04/2021

Produkty powiązane