Nowości Sanplast dopasowane do Twoich potrzeb

Aktualności Data publikacji: 29/01/2019

Nowości Sanplast dopasowane do Twoich potrzeb

Nowości Sanplast dopasowane do Twoich potrzeb

Kabiny prysznicowe, brodziki i wanny to tylko niektóre z produktów, do których Sanplast S.A. wraz z początkiem roku wprowadza nowości. Wszyscy ceniący piękne wnętrza i kąpiele w komfortowych warunkach z pewnością znajdą wśród nich idealne rozwiązania do swojej łazienki.

Szeroka oferta pozwala wybierać z wielu możliwości rozwiązań wannowych – wśród nowości znalazły się nie tylko wanny akrylowe z serii Gessa i Luxo, ale też linii Natur Mineral wykonanej z odlewu mineralnego. To materiał, który charakteryzuje się znakomitymi właściwościami mechanicznymi i chemicznymi. Nieporowata i wyjątkowo gładka powierzchni ułatwia utrzymanie w czystości, a także hamuje rozwój groźnych bakterii, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność. Wolnostojące wanny z tej serii to eleganckie i wyjątkowe rozwiązanie, które stanie się ozdobą każdej łazienki.

Bogata paleta brodzików została rozszerzona nie tylko o kolejne serie, ale również kolory. Nową propozycją są brodziki serii Open Mineral i Open Structure Mineral stworzone z odlewu mineralnego. Dodatkowo serię Space Mineral poszerzono o wersję Space Mineral S wyróżniającą się odpływem umieszczonym na krótkim boku brodzika. Do nowości zalicza się także możliwość zakupienia pełnego rozwiązania z oferty brodzików Space Line. Oprócz opcji zakupu poszczególnych elementów, można nabyć kompletny zestaw, w którego skład wchodzi brodzik kwadratowy lub inny, obudowa narożna, syfon oraz stelaż.

Podobnie jest w przypadku linii wanien Prestige – tutaj również istnieje możliwość zamówienia zestawu wannowego. Dzięki sposobności kupienia wanny w komplecie z obudową, stelażem i syfonem, jej montaż staje się o wiele łatwiejszy. To doskonałe rozwiązanie, które oszczędza czas i pomaga uniknąć poszukiwania u różnych dostawców elementów potrzebnych do prawidłowego zamontowania urządzenia.

Ze względu na coraz większą popularność kabin prysznicowych Free Line II typu walk-in, ich oferta została poszerzona o elementy w kolorze czarnym, wprowadzono także nowe wymiary kabin. W innej serii z tego typu udogodnieniem – Prestige – kabinę można zakupić z atrakcyjnym sitodrukiem W18, który urozmaica szklaną powierzchnię i stanowi dopełnienie jej stylu. Rozwiązania walk-in są coraz częściej montowane ze względu na łatwiejsze wchodzenie i wychodzenie spod natrysku. To optymalna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie otwartą przestrzeń i nowoczesny design, a także chcą w pełni wykorzystać przestrzeń kąpielową.

Aktualności Data publikacji: 29/01/2019

Produkty powiązane