Obudowy i stelaże Sanplast do Twojej łazienki

Baza wiedzy Data publikacji: 19/11/2018

Obudowy i stelaże Sanplast do Twojej łazienki

Obudowy i stelaże Sanplast do Twojej łazienki

Elegancka zabudowa wanny dopełnia aranżacji łazienki i sprawia, że jeden z najważniejszych elementów w toalecie staje się integralną częścią pomieszczenia. Dzięki odpowiedniemu zabudowaniu wanny oraz stelażowi, który będzie zapewniał jej stabilność, Twoja łazienka stanie się miejscem codziennego relaksu i odprężenia.

SANPLAST dostarcza gotowych rozwiązań, które są nie tylko bardzo łatwe w montażu, ale też wyglądają nowocześnie i estetycznie. Produkty stworzone z wysokiej jakości materiałów posłużą przez długie lata, a także sprawią, że dokonywanie koniecznych konserwacji nie będzie stanowić problemu.

W ofercie firmy SANPLAST znajdują się obudowy akrylowe w odcieniu białym eurowhite, pergamon, manhatan, bahama beżowy.

Obudowy są doskonałym rozwiązaniem do wanien o różnych kształtach – zarówno prostokątnych, jak i asymetrycznych. Każda z obudów idealnie pasuje do określonej wanny, łatwo się ją montuje, a w razie konieczności można szybko ją zdjąć i zyskać wygodny dostęp do instalacji i syfonu. To nie tylko szybki i bezproblemowy montaż, ale też oszczędność materiałów wykończeniowych.

              

Systemy mocowania - stelaże do wanien i brodzików Sanplast są szybkim i gwarantującym stabilność sposobem na posadowienie urządzeń sanitarnych. Dzięki nim korzystanie z wanien i brodzików staje się bezpieczne i wygodne. Ich konstrukcję można z powodzeniem ukryć pod obudową wanny, dzięki czemu nie będzie zaburzała estetyki pomieszczenia.

Montowanie stelaża i obudowy wanny staje się proste dzięki produktom Sanplast. Najpierw należy przymocować stelaż do dna wanny, umieścić w nim nóżki i prawidłowo wypoziomować wannę. Po tych krokach najlepiej przystąpić do zamontowania uchwytów – w ten sposób wanna będzie optymalnie przylegać do ścian. Dopiero w dalszej kolejności powinno się podłączyć wannę do instalacji. Po wykonaniu tych czynności przechodzimy do mocowania obudowy – wkręcamy uchwyty mocujące w specjalne gniazda i wsuwamy górny rant obudowy w uchwyty. Dolną część osłony montuje się w prosty sposób za pomocą przeznaczonych do tego rzepów. W efekcie element można w razie potrzeby zdemontować w kilka sekund.

Baza wiedzy Data publikacji: 19/11/2018

Produkty powiązane