Pewna i funkcjonalna Czysta Przyjemność od Sanplast

Aktualności Data publikacji: 10/09/2015

Pewna i funkcjonalna Czysta Przyjemność od Sanplast

Pewna i funkcjonalna Czysta Przyjemność od Sanplast

Bez względu na fakt, czy mieszkamy w domu, czy w nieco ciaśniejszych czterech kątach własnego M, lubimy otaczać się przedmiotami dobrej jakości i zwiększonej funkcjonalności. Dotyczy to zarówno przedmiotów codziennego użytku, jak i wyposażenia każdego pomieszczenia naszego gospodarstwa, bez względu na jego przeznaczenie.

 

Dzisiejszy, ogromny rynek pozwala nam na znalezienie produktu, który spełni nasze indywidualne oczekiwania zarówno pod względem design’u, jak i ceny. Jednocześnie jednak, taka konkurencyjność nakłada na nas konieczność nabycia umiejętności kierowania się zdrowym rozsądkiem przy wyborze sprzętów domowych i przedmiotów codziennego użytku.

Łazienka, ze względu na swoje przeznaczenie stanowi pomieszczenie o zwiększonym zagrożeniu porażenia prądem elektrycznym. W tym miejscu ważne jest, więc zapewnienie wysokiego poziomu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Czuwa nad tym prawodawstwo europejskie, które określa wymagania dla produktów dopuszczonych do sprzedaży na rynku wewnętrznym. Urządzając łazienkę warto zwrócić baczną uwagę na to, czy produkt spełnia normy i standardy wymagane przez Unię Europejską, a także czy posiada deklaracje właściwości użytkowych oraz atest higieniczny dla danej kategorii wyrobów. Szczególnie dotyczy to urządzeń kąpielowych, co do jakości, których nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości. Kupując produkty u sprawdzonych producentów możemy mieć pewność, co do ich jakości oraz bezpieczeństwa.

Dobrym przykładem będą produkty obecnego na rodzimym rynku od ponad 30 lat, polskiego producenta urządzeń kąpielowych – firmy Sanplast S.A. W jego portfolio znajdziemy tylko produkty spełniające wymagania przepisów, norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. Dotyczy to również dostępnych w ofercie firmy systemów hydromasażu, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a ich optymalną sprawność gwarantuje oferowana przez producenta usługa serwisowania.

Kabiny prysznicowe i wyroby akrylowe oferowane przez firmę Sanplast poddawane są regularnym badaniom w laboratorium marki, zaś systemy hydromasażu przechodzą badania pod kątem bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie.

Aktualna oferta tej firmy to całe spektrum praktycznych propozycji do każdej łazienki. Znaleźć w niej można zgodne z nowoczesnymi trendami oraz obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa produkty kąpielowe oraz akcesoria łazienkowe, które służą czystej przyjemności kąpieli!

 

Aktualności Data publikacji: 10/09/2015