Inspiracje Data publikacji: 31/05/2023

Piękno w prostocie - seria Free Line

Piękno w prostocie - seria Free Line

Seria Free Line wniesie elegancję i ponadczasowy styl do swojej łazienki! 

Wolność w aranżacji oraz piękno w prostocie designu - mogłyby być hasłami przewodnimi serii Free Line – minimalistycznego wyposażenia łazienek w kabiny prysznicowe, brodziki, a także wanny. Różnorodność kształtów tych elementów jest ich unikalną cechą - dzięki nim z łatwością zaaranżujesz swoją łazienkę, nawet jeśli wymaga ona specjalnych rozwiązań.  

Łazienka z produktami Free Line

Podczas aranżacji łazienki, wybór odpowiednich kształtów prysznica, dopasowanego do niej brodzika czy idealnej wanny odgrywa istotną rolę w tworzeniu estetycznej, a przede wszystkim funkcjonalnej łazienki. Dlaczego podkreślamy funkcjonalną cechę łazienki? Zazwyczaj są to małe pomieszczenia, w których dużo się dzieje. Każdy z nas projektując to pomieszczenie, zwraca uwagę na ilość miejsca niezbędnego od białego montażu. Często walczymy o każdy centymetr, o każdy kąt, który jest wart zagospodarowania – seria Free Line pozwala na dopasowanie kształtów do indywidualnych preferencji, stylu łazienki i dostępnej przestrzeni.  

Jaki kształt brodzika wybrać do małej łazienki?  

Brodziki prysznicowe Free Line

Narożne posadowienie prysznica jest idealne dla łazienek o ograniczonej przestrzeni. Zagospodarowanie jednego z kątów łazienki umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Prysznice narożne mogą mieć różne kształty - kwadratowe, prostokątne lub półokrągłe, kształt musimy dostosować do preferencji i stylu łazienki. Prysznice prostokątne to bardzo popularny wybór dla osób ceniących prostotę. Jednak mają przewagę nad innymi - istotną cechą produktu jest szerokie i komfortowe wejście. Większa przestrzeń kąpielowa dla użytkownika to atut prostokątnego kształtu. Bez względu na to, czy naszym priorytetem jest optymalne zagospodarowanie wnętrza, czy sam komfort brania prysznica – wybierając produkt linii Free Line bądź Free Line II - zarówno kabinę jak i dedykowany jej brodzik, mamy gwarancję, że znajdziemy produkt idealnie dopasowany - także do naszych oczekiwań.  

Wanna niejeden ma kształt  

Szeroka oferta wanien Free Line

Trudno odmówić sobie kąpieli po długim dniu pracy. Jednak czasami wielkość łazienki przywołuje nas do rzeczywistości. Rozmiar wanny powinien być dobrany zgodnie z dostępną przestrzenią łazienkową. Seria Free Line zapewnia szeroką paletę wymiarową popularnych, akrylowych wanien prostokątnych, asymetrycznych, symetrycznych jak i owalnych oraz tych bardziej nietypowych: trapezowych i sześciokątnych. Uniwersalny design, elegancki i prosty kształt to niewątpliwie cechy wanien serii Free Line. W ofercie znajdziemy wanny – do samotnych, relaksujących, długich kąpieli przy ulubionej książce oraz te dla dwojga z odpływem umiejscowionym na środku dna wanny i dwoma oparciami.

  Wanna symetryczna Free Line to świetne rozwiązanie kąpielowe

Wanny narożne – asymetryczne i symetryczne - to także dobre rozwiązaniem dla ceniących sobie odpoczynek w czasie kąpieli. Półka, która stanowi wytermoformowany element, pozwala na umieszczenie najpotrzebniejszych kosmetyków i akcesoriów kąpielowych, może dodatkowo służyć jako siedzisko do zabiegów higienicznych. Jeśli przestrzeń na to pozwala, wanna symetryczna lub asymetryczna będzie dużym ułatwieniem dla rodzin z dziećmi. Delikatne zaokrąglenia wanien oraz ich uniwersalna linia wpasowują się z praktycznie każde wnętrze.  

Jaki wymiar wanny będzie najlepszy?  

Wanna prostokątna Free Line w małej łazience

Dobór odpowiedniej wanny jest kluczowy dla stworzenia komfortowej i funkcjonalnej łazienki. Urządzając łazienkę i wybierając wannę, zwróć uwagę na jej wymiary – długość, szerokość i głębokość. Kluczowym wyznacznikiem modelu wanny jest dostępna przestrzeń. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na jej zamontowanie oraz na swobodne poruszanie się wokół niej. Następnie odpowiedz na pytanie: Kto będzie korzystał z wanny? Jeśli tylko Ty będziesz jej głównym użytkownikiem, dopasuj długość do swojego wzrostu. Kupując wannę, z której korzystać będzie każdy członek rodziny, warto wziąć pod uwagę potrzeby każdej z nich i wszystkim zapewnić wygodę podczas kąpieli. Zwróć uwagę na kształt, głębokość i nachylenie oparcia wanny. Istotne jest także bezpieczeństwo wejścia i wyjścia z wanny. Seria Free Line oferuje wanny o głębokości 45cm, co w połączeniu z zabudową stworzy miejsce kąpielowe o wysokości 60cm, które będzie bezpieczne i komfortowe dla większości przyszłych użytkowników.

Free Line – seria dla każdego i do każdego wnętrza

Kabina prysznicowa i wanna Free Line w łazience

Bez względu czy kreujesz strefę prysznicową czy kąpielową – seria Free Line oferuje rozwiązania doskonale sprawdzające się w każdej z nich. Kabiny Free Line i Free Line II to seria o minimalistycznym designie. Wykonane są z połączenia chromowanych detali i 6mm szkła z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect, ułatwiającą  utrzymanie kabiny w czystości. Brodziki Free Line to produkty akrylowe, których szeroka paleta wymiarowa, różne umiejscowienia syfonu oraz kilka głębokości brodzików do wyboru, sprawia, że bez problemu można wybrać model, będący idealną odpowiedzią na potrzeby ich przyszłych użytkowników. Połączenie kabin i brodzików tej samej serii zapewnia pełną harmonię aranżacji wnętrza. Doskonałym uzupełnieniem są wanny Free Line. Wiele wymiarów, kilka kształtów, uniwersalny projekt oraz wysokiej jakości materiały i pieczołowite wykonanie – wszystko to sprawia, że wanny tej serii staną się prawdziwym centrum łazienki.

 

Minimalizm, proste linie, różnorodność kształtów, klasyka – zapewniają wolność aranżacji. Wyposażenie łazienki kupujemy na długie lata, to klucz do udanej metamorfozy łazienki. Wybierając produkty z linii Free Line od SANPLAST, otrzymujemy nie tylko szeroki wybór, ale także pewność, że nasza łazienka będzie zawsze modna i funkcjonalna.  

Inspiracje Data publikacji: 31/05/2023

Produkty powiązane