Baza wiedzy Data publikacji: 20/05/2022

Poczuj prawdziwą swobodę kąpieli w kabinach typu Walk-In

Poczuj prawdziwą swobodę kąpieli w kabinach typu Walk-In

Kabina Walk-In staje się coraz bardziej popularna w nowoczesnych mieszkaniach. Osoby, dla których wygoda jest priorytetem w codziennym życiu jak i w podejmowaniu decyzji o wyborze sprzętów i rozwiązań dla domu, z pewnością docenią niezrównaną funkcjonalność coraz bardziej popularnych kabin typu Walk-In.

Główna przewaga prysznica nad wanną polega na wygodzie codziennego użytkowania. O ile wanny oferują nam luksus wylegiwania się w pachnącej kąpieli, o tyle wygoda, jaką daje nam prysznic wypływa przede wszystkim z oszczędności czasu i energii, jakie poświęcamy na codzienne dbanie o higienę – fizyczną, ale także psychiczną, bo przecież nic tak dobrze nie zmywa stresu dnia codziennego jak dotyk odświeżającego strumienia wody.

Co wyróżnia kabiny typu Walk-In na tle pozostałych?

Wchodzenie i wychodzenie z nich jest jeszcze łatwiejsze. Konstrukcja Walk-In to naturalność w czystej postaci, pełna funkcjonalność i całkiem nowa jakość codziennego relaksu pod prysznicem. Kabiny prysznicowe typu Walk-In mają wiele zalet - oto niektóre z nich:

  • Uniwersalność,
  • Przejrzystość,
  • Minimalistyczny design,
  • Swoboda aranżacyjna,
  • Doskonałe wkomponowanie we wnętrza łazienki,
  • Prostota i elegancja rozwiązania prysznicowego,
  • Idealne dopasowanie do niewielkich wnętrz, jak również do przestronnych salonów kąpielowych,
  • Łatwość montażu,
  • Łatwość w utrzymaniu w czystości,
  • Niesamowita swoboda kąpieli.

Każdy projektant zdaje sobie sprawę, że o wygodzie użytkowania produktu decydują nawet niewielkie szczegóły. Pewna złota myśl mówi, że należy każdy detal doprowadzić do perfekcji, a przy tym – ograniczyć ilość detali. Możliwe, że jest to przepis na sukces w niejednej dziedzinie, jednak w projektowaniu kabin prysznicowych jest to niekwestionowana prawda. Dlatego właśnie kabiny typu Walk-In są zaskakująco funkcjonalne właśnie dzięki swojej prostocie. Ilość elementów montażowych ograniczona do minimum, nowoczesne wzornictwo i wykorzystanie najlepszej jakości materiałów pozwoliło projektantom firmy Sanplast na troskliwe dopracowanie konstrukcji w najdrobniejszym detalu. Gładka tafla szkła odgradzająca prysznic to uosobienie minimalistycznej elegancji, która z łatwością komponuje się zarówno z łazienką w stylu nowoczesnym, jak i z bardziej klasycznymi aranżacjami. Tak subtelna, że prawie niewidoczna, kabina Walk-In to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie lekkość, minimalizm i otwartą przestrzeń. Nie zaburza ona proporcji wnętrza, a jej czarująca prostota stwarza efekt ponadczasowości. Jest to kabina, która z pewnością nieprędko nam się znudzi - nawet po dłuższym czasie nie będziemy już szukać innych rozwiązań, przyzwyczajeni do codziennego komfortu, jaki nam daje.

W naszej ofercie kabiny o konstrukcji typu Walk-In znaleźć możemy w 8 seriach: Basic, TX, Free Line, Free Line IIPrestigeTensa, Space Wall oraz Altus. Dostępne są w bogatej gamie wymiarów oraz możliwości posadowienia, dzięki czemu dopasowanie ich do naszej łazienki nie powinno stanowić problemu, niezależnie od jej gabarytów!

Sprawdź pełną ofertę rozwiązań typu Walk-In naszej firmy:

Kabiny Walk-In

Baza wiedzy Data publikacji: 20/05/2022

Produkty powiązane