Baza wiedzy Data publikacji: 10/05/2018

R-ewolucja w tworzeniu kabin prysznicowych od SANPLAST SA

R-ewolucja w tworzeniu kabin prysznicowych od SANPLAST SA

SANPLAST SA po raz kolejny kreuje trendy w urządzaniu łazienek. Proponuje stworzenie kabiny prysznicowej narożnej za pomocą połączenia trzech elementów. Wykonać kabinę może każdy we własnym domu bez konieczności tworzenia skomplikowanych rozwiązań.

Firma SANPLAST SA słynie z tego, że tworzy nowoczesne i inspirujące rozwiązania, które od lat z powodzeniem wykorzystywane są w polskich łazienkach. Wszystkie produkty powstają z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania przez kilka pokoleń Klientów, a ponadto cechują się wyczuciem estetyki.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferując produkty nie tylko nowoczesne, lecz także funkcjonalne i solidne. Wielu Klientów posiada nietypowe wizje tego, jak ma wyglądać ich łazienka. Pracownicy firmy SANPLAST pomagają spełniać marzenia o pięknych łazienkach, dlatego do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, aby grono Klientów było zadowolone.

Ostatnimi czasy coraz modniejsze są łazienki oryginalne i nietypowe. Klienci coraz częściej decydują się na to, aby pomieszczenie to urządzić w stylu minimalistycznym, ale utrzymanym w luksusowym designie. Kabiny prysznicowe narożne idealnie wpasowują się w ten klimat. To  optymalne dla tych osób, które pod prysznicem szukają przestrzeni i chwili wytchnienia.

Przy tworzeniu wymarzonej narożnej kabiny prysznicowej z pomocą przychodzi firma SANPLAST oferująca wsporniki przelotowe. Idea polega na tym, aby połączyć dwie kabiny prysznicowe typu Walk In wraz z odpowiednim wspornikiem dla uzyskania oczekiwanego efektu. Stworzenie tego typu kabiny dotychczas nie było tak proste. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest fakt, że Klient będzie mógł stworzyć kabinę o takiej wielkości, jaka będzie mu odpowiadała. Jedynym ograniczeniem w tej kwestii pozostaje wyobraźnia. Do dyspozycji jest  aż 9 wsporników o różnych wymiarach. Decyzja o stworzeniu narożnej kabiny z wykorzystaniem produktów SANPLAST usatysfakcjonuje wszystkich tych, którzy mają zacięcie majsterkowicza i lubią mieć realny wpływ na to, jak ma prezentować się ich zacisze domowe – szczególnie to łazienkowe.

Narożna kabina prysznicowa, którą można wykonać w łatwy sposób, będzie niewątpliwym rozwiązaniem na lata. I to takim, które zachwyci niejedno oko. To także obietnica relaksu po męczącym dniu, ponieważ nie od dziś wiadomo, iż strumień gorącej wody działa odprężająco.

Baza wiedzy Data publikacji: 10/05/2018

Produkty powiązane