Aktualności Data publikacji: 15/05/2018

Różne kształty przyjemności - wanny LUXO od SANPLAST S.A.

Różne kształty przyjemności - wanny LUXO od SANPLAST S.A.

Nie ma większej przyjemności niż gorąca kąpiel z pachnącą pianą po ciężkim dniu. Dlatego coraz częściej w naszych łazienkach niezależnie od rozmiaru powierzchni poza prysznicem, szukamy miejsca również na wannę. Z myślą o miłośnikach kąpieli powstały wanny LUXO marki Sanplast.

Planując wyposażenie nawet małej łazienki niekoniecznie trzeba wybierać między prysznicem i wanną. Wybierając wanny z serii LUXO mamy do wyboru aż 6 różnych kształtów w 9 wymiarach, które ułatwiają dopasowanie wanny do najbardziej wymagającego wnętrza. Paleta możliwości jest szeroka od wanny symetrycznej narożnej poprzez sześciokątne, trapezowe, asymetryczne i symetryczne przyścienne po klasyczne prostokątne

Wanny to jednak nie tylko wymiary i kształty. Dziś równie ważna jest ich estetyka. Pod tym względem seria LUXO również jest wyjątkowa i nietuzinkowa. Charakteryzuje ją delikatny, nienarzucający się design, pietyzm wykonania oraz charakterystyczne zaokrąglenia. To produkty idealne dla każdego, nawet tego najbardziej wymagającego użytkowników.

Szeroki wybór możliwości otwiera wanna sześciokątna. Dzięki swojemu nietypowemu kształtowi daje wiele możliwości aranżacyjnych łazienki. Może być umieszczona niemal w każdym jej miejscu, także w narożniku, i ze względy na swój nietuzinkowy kształt, stanowić ona będzie jej centralny punkt. Występuje ona w dwóch wymiarach 90x190 i 90x200cm.

Kolejnym rozwiązaniem jest wanna symetryczna (narożna), która kompletowana jest ze stelażem. Jej głębokość 49 cm zapewnia luksusowe warunki kąpieli. Dostępna jest w wymiarze 145x145 cm, dzięki czemu zapewni swobodę kąpieli nawet dwóm osobom.

Równie ciekawym a jednocześnie bardzo komfortowym rozwiązaniem jest wanna trapezowa, która dzięki dużemu i wygodnemu oparciu z jednej strony pozwala na wspólną kąpiel osobom leżącym obok siebie. Jest wykonana- podobnie jak wszystkie powyższe- z przyjemnego i ultragładkiego akrylu sanitarnego i dostępna jest w aż dwóch wymiarach od 120x170cm do 135x175cm oraz dwóch wariantach: lewy i prawym.

Dla osób ceniących niesztampowe, ale klasyczne rozwiązania powstała wanna asymetryczna z lekko zaokrąglonym jednym narożnikiem. Łączy ona swoim designem prostotę wanny prostokątnej z delikatnością asymetrycznej. Jej ciekawy design zachęci do długich i relaksujących kąpieli. Dodatkowym walorem jest wyposażenie wzbogacone o zintegrowaną obudowę. Z kolei wanna symetryczna przyścienna z lekko zaokrąglonymi narożnikami łączy swoim designem prostotę wanny prostokątnej z delikatnością wanny owalnej. Dla amatorów tradycyjnych rozwiązań obecna jest ofercie także, występująca w dwóch wymiarach 80x180 cm oraz 90x190cm wanna prostokątna.

Wszystkie wanny z serii LUXO firmy  SANPLAST wykonane są z akrylu sanitarnego najwyższej jakości. Materiał posiada właściwości anytpoślizgowe, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo produkty z akrylu sanitarnego cechują się doskonale gładką powierzchnią, dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle łatwe i gwarantuje niezmieniony wygląd przez długi czas.

Aktualności Data publikacji: 15/05/2018

Produkty powiązane