SANPLAST SA – Laureatem rankingu Gazele Biznesu 2021

Aktualności Data publikacji: 20/12/2021

SANPLAST SA – Laureatem rankingu Gazele Biznesu 2021

SANPLAST SA  –  Laureatem rankingu Gazele Biznesu 2021

SANPLAST SA to niekwestionowany lider branży sanitarnej w Polsce. Od ponad 38 lat dostarczamy swoim Klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania do wyposażenia łazienek. Sukces naszej Firmy wynika z wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz doskonałych projektów, w których każdy detal ma znaczenie. Kolejny raz nasza marka  została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu w rankingu organizowanym przez Puls Biznesu.

Już po raz dwudziesty drugi redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu opublikowała ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, przyznając Laureatom tytuł Gazeli Biznesu. Niezwykle miło nam poinformować, że do grona wyróżnionych po raz  kolejny dołączyła nasza firma.

Tytuł Gazeli Biznesu jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej firmy, wiarygodności w oczach Klientów i Kontrahentów. Aby otrzymać to wyróżnienie, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać swoje obroty i osiągać zysk. Dla zwycięskiego przedsiębiorstwa jest to zwiększenie wiarygodności, aktywne budowanie prestiżu marki i świetna rekomendacja – mająca istotne znaczenia w kontaktach biznesowych.

Aktualności Data publikacji: 20/12/2021