SANPLAST SA w konkursie Dobry Wzór 2016

Aktualności Data publikacji: 28/07/2016

SANPLAST SA w konkursie Dobry Wzór 2016

SANPLAST SA w konkursie Dobry Wzór 2016

Seria kabin prysznicowych Classic II zdobyła prawo do używania oznaczenia „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2016”. Jest to z pewnością zasłużone wyróżnienie, jako że seria Classic II cieszy się uzasadnioną popularnością wśród klientów firmy Sanplast z uwagi na kompletność tego rozwiązania prysznicowego. Świadczy to o projekcie wysokiej jakości, idącym w parze z doskonałymi walorami użytkowymi.

Natomiast parawan prysznicowy serii Altus II  - P/ALTIIa został zakwalifikowany do finału konkursu Dobry Wzór 2016. Dzięki pozytywnej ocenie ekspertów produkt ten może od tej pory szczycić się oznakowaniem „Finalista konkursu Dobry Wzór 2016”. Parawan zostanie więc wyeksponowany obok innych produktów finałowych podczas wystawy konkursowej mającej odbyć się w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w dniach 21 października – 2 grudnia 2016. Jest to najbardziej prestiżowa wystawa wzornictwa w Polsce, uznana zarówno przez środowisko samych projektantów jak i przedsiębiorców.

Dobry Wzór to pierwszy w Polsce konkurs wzorniczy nagradzający wyjątkowe projekty. Kategorie konkursowe to: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa, Opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. Konkurs obejmuje więc niemal wszystkie dziedziny życia, w których liczy się dobre i funkcjonalne wzornictwo. Z całą pewnością rynek wyposażenia łazienek jest sferą, w której design ma ogromne znaczenie – dlatego cieszy nas sukces firmy Sanplast, która pokazuje, że ma pełną świadomość wymagań, jakie stawia przedsiębiorcom współczesny świat.

Aktualności Data publikacji: 28/07/2016