Baza wiedzy Data publikacji: 01/01/2007

System mocowania obudów

System mocowania obudów

W ofercie firmy Sanplast znajdują się akcesoria montażowe do wanien oraz do brodzików prysznicowych. Solidny system mocowania oraz wytrzymałe odbudowy gwarantują prosty i szybki montaż wyposażenia łazienkowego.  Każda obudowa, ale też system mocowania charakteryzuje się ciekawym designem, solidnością, ale też wytrzymałością. System mocowania zapewnia dostęp do przestrzeni znajdującej się pod brodzikiem prysznicowym lub pod wanną, co ułatwia wykonywanie prac konserwacyjnych.

System mocowania, a ściślej mówiąc stelaże, umożliwiają równomierne rozłożenie ciężaru i podparcie dla wyposażenia kąpielowego oraz zapobiegają odkształcaniu się wanny lub brodzika prysznicowego. Systemy mocowania są łatwe w montażu. Dzięki dołączonej instrukcji montażu oraz obsługi, każdy powinien poradzić sobie z odpowiednim usadowieniem wanny lub brodzika prysznicowego.

Obudowy do brodzików:

Obudowy do brodzików stosowane w naszych produktach charakteryzują się prostym i szybkim montażem. Standardowo wyposażone są w komplet montażowy oraz specjalne rzepy, dzięki którym obudowa tworzy całość z produktem. Stosowany system mocowania obudów zapewnia błyskawiczny dostęp do przestrzeni pod brodzikiem.

Obudowy do wanien:

Obudowy do wanien stosowane w naszych produktach charakteryzują się prostym i szybkim montażem. Standardowo wyposażone są w komplet montażowy oraz specjalne rzepy, dzięki którym obudowa tworzy całość z produktem. Stosowany system mocowania obudów zapewnia błyskawiczny dostęp do przestrzeni pod wanną.

Baza wiedzy Data publikacji: 01/01/2007