Baza wiedzy Data publikacji: 01/07/2021

Uniwersalne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu – kabiny kompletne

Uniwersalne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu – kabiny kompletne

Kabina prysznicowa jest jednym z elementów wyposażenia łazienki, która odgrywa w niej kluczową rolę. Ze względu na swoje gabaryty i wygląd determinuje styl wnętrza. Zaletą kabin kompletnych jest to, iż doskonale sprawdzą się one w każdej łazience. Niezależnie czy jest to większy pokój kąpielowy, czy mniejszy metraż - kabina prysznicowa kompletna- będzie doskonałym rozwiązaniem.

Niekwestionowaną zaletą kabin prysznicowych kompletnych jest dopasowanie całego zestawu, estetyka wykonania jak również wysokojakościowe materiały, z których powstały. Dużym plusem jest szczelność kabiny oraz jej prosty montaż. Każdy zestaw serii Basic Complete oraz Classic II obejmuje kabinę czterościenną z brodzikiem i syfonem oraz baterię: termostatyczną lub mieszaczową w zależności od wersji, na którą zdecyduje się klient.

Zaaranżowanie łazienki w wybranym stylu wiąże się z dopasowaniem każdego elementu do siebie. Tego typu kabina prysznicowa odnajdzie się w każdym wnętrzu. Przez swoją praktyczność połączą się ze stylem nowoczesnym jak również tradycyjnym. Odnajdą się w ekstremalnych warunkach metrażowych, a nowoczesne mechanizmy zainstalowane w kabinie zdają egzamin niezawodności i użyteczności. Każda kąpiel jest przyjemnością, a sprzęt pozostanie wiernym kompanem przez długie lata.

Stwórz swoje idealne miejsce kąpielowe z kabinami kompletnymi naszej marki.

Dowiedz się więcej na temat produktów: kabiny kompletne Sanplast

Baza wiedzy Data publikacji: 01/07/2021

Produkty powiązane