Wanny seria AS - dlaczego warto?

Baza wiedzy Data publikacji: 28/07/2021

Wanny seria AS - dlaczego warto?

Wanny seria AS - dlaczego warto?

Wyposażenie łazienki to przede wszystkim wysokiej jakości armatura. Zwykle projekt tego pomieszczenia rozpoczynamy od dokonania pomiarów i decyzji odnośnie wyboru wanny lub prysznica. Dobranie rozmiaru wanny bywa kłopotliwe, zwłaszcza gdy nie dysponujemy odpowiednią  przestrzenią, a chcemy by łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale również stylowa. Warto zwrócić się w takiej sytuacji ku seriom klasycznych wanien, tworzonych przez najlepszych producentów. Taką serią są nasze wanny AS.

Wanna AS

Wanny AS – higieniczna i bezpieczna łazienka

Wanny serii AS wykonane zostały z akrylu sanitarnego. To wysokiej jakości surowiec posiadający właściwości antypoślizgowe, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Materiał ten nie jest porowaty, a wręcz idealnie gładki, dlatego też nie gromadzi się w nim zbyt wiele bakterii i zabrudzeń, a utrzymanie go w czystości jest niezwykle łatwe. Nie trzeba używać zbyt mocnych środków chemicznych, co sprzyja dbaniu o środowisko naturalne. Dodatkowo warto podkreślić, że akryl to tworzywo barwione w masie, przez co wszelkie rysy, które mogą powstać w trakcie użytkowania, można łatwo usunąć poprzez polerowanie, co przedłuży cykl życia produktu. Co więcej, akryl to materiał, który doskonale zatrzymuje ciepło, a kąpiel w takiej wannie to czysta przyjemność.

Wanna AS – minimalizm, prostota i funkcjonalność

Seria AS to produkty skierowane przede wszystkim do użytkowników poszukujących klasyki i uniwersalności. Seria wanien AS to prostokątne wanny, w których zaprojektowano przetłoczenia na wysokości łokci dla jeszcze większego komfortu w czasie relaksu w kąpieli. Dostępne są one w wymiarach standardowych 70 cm szerokości oraz długości od 140 do 180cm, co zapewnia ich dopasowanie zarówno do mniejszych jak i większych łazienek. Istotną cechą może być także pojemność wanien AS – od 130 do 160l, co ma bezpośredni wpływ na dzienne zużycie wody. To kolejna cecha, która zwróci uwagę wszystkich, tych, dla których ekologia ma duże znaczenie.

Baza wiedzy Data publikacji: 28/07/2021

Produkty powiązane