WSPAniała oferta na wanny z hydromasażem od Sanplast SA

Aktualności Data publikacji: 22/02/2016

wSPAniała oferta na wanny z hydromasażem od Sanplast SA

wSPAniała oferta na wanny z hydromasażem od Sanplast SA

W dobie ciągłego pośpiechu nic nie wydaje się tak luksusowe jak chwila niezmąconego relaksu, a najlepszym miejscem do tego jest oczywiście wanna… z hydromasażem. To rozwiązanie staje się coraz bardziej dostępne, a to za sprawą promocji firmy SANPLAST SA, która oferuje wanny z masażem wodnym i mieszanym w cenach promocyjnych!

Promocja na wanny z masażem wodnym i mieszanym jest nadal aktualna! Oferta specjalna obejmuje wanny asymetryczne Comfort oraz prostokątne Classic w kolorze euro white. Teraz każdy możesz zafundować sobie odrobinę luksusu i urządzić domowe SPA.

Dwa dostępne systemy masażu – wodny i mieszany – wykorzystują różne dysze, spełniające funkcję kierowania strumienia wody w odpowiednim kierunku. W jednym i drugim systemie sterowanie masażem odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego elektronicznego panelu. Wanny obu typów są także wyposażone w system amortyzujący pracę pomp, dzięki czemu nasza kąpiel jest cicha i spokojna, a masaż pozostaje niezakłócony zbędnymi drganiami. Wanny firmy Sanplast wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego spełniającego wymogi atestu PZH, który objęty jest aż 7-letnią gwarancją. Na produkt przypada także dwuletnia gwarancja konsumencka oraz kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – dzięki temu nie musimy martwić się o części zamienne nawet po dłuższym czasie użytkowania. Wanna firmy Sanplast SA to zakup na lata.

Wanna z hydromasażem to prawdziwy luksus, na który warto sobie pozwolić oraz inwestycja, której wręcz nie sposób żałować. Nic tak nie odpręża po długim dniu pracy czy wyczerpującym treningu jak wodny masaż w zaciszu własnej łazienki.

Wanny z hydromasażem dostępne od 1999 zł brutto.

 

Aktualności Data publikacji: 22/02/2016