Brodziki Space Line - akrylowa paleta wymiarowa

Wybór brodzika i kabiny powinien być dobrze przemyślany. Brodzik prysznicowy jest ważnym uzupełnieniem kabiny i jego wybór ma duży wpływ na wygląd całej strefy prysznicowej oraz na komfort korzystania z niej. Oba elementy - brodzik i kabina, powinny stanowić spójną, dobrze dopasowaną całość. Powinniśmy dobrać je, uwzględniając własne preferencje, design łazienki, a także przestrzeń, jaką mamy do dyspozycji.

Brodziki prysznicowe dostępne w  serii Space Line:

  • brodzik prysznicowy pięciokątny BPK/SPACE
  • brodzik prysznicowy półokrągły asymetryczny BPL(P)/SPACE  
  • brodzik prysznicowy kwadratowy lub prostokątny B/SPACE
  • brodzik prysznicowy półokrągły BP/SPACE 

  Brodzik kwadratowy B/Space Line   Brodzik pięciokątny Space Line   Półokrągły brodzik space Line   Prostokątny brodzik Space Line

Brodziki Space Line to szeroki wybór brodzików, dostępnych w kilku rozmiarach oraz klasycznych formach. W tej kategorii oferujemy klasyczne brodziki kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, a także pięciokątne, które idealnie sprawdzą się w małych łazienkach. Brodziki tej serii posiadają standardową głębokość 3cm oraz idealnie wyprofilowaną powierzchnię, co zapewnia szybki odpływ wody w trakcie kąpieli.

Brodziki zostały wykonane z akrylu, ale naszym klientom oferujemy możliwość modyfikacji powierzchni i wybór dodatkowej warstwy Pro Safe System.

 

Pro Safe System - powierzchnia antypoślizgowa dostępna dla brodzików akrylowych Space Line

                                                                                                     system Pro Safe System Antypoślizgowy brodzik Sanplast

 

Pro Safe System to innowacja na rynku, która zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas użytkowania urządzeń sanitarnych. Specjalna powłoka antypoślizgowa stanowi wzbogacenie powierzchni urządzenia. Trwała warstwa nakładana jest punktowo na powierzchnie akrylowe oraz mineralne. Co istotne punkty nakładane są zgodnie ze wzorem, z zachowaniem wysokiej dbałości o względy estetyczne. Brodziki z powierzchnią ProSafeSystem charakteryzują się najwyższą klasą antypoślizgowości C.

 To co najważniejsze, jako producent, naszą ofertę tworzymy w taki sposób, aby wszystkie elementy były ze sobą kompatybilne. Szukasz kompletnej kabiny prysznicowej?

Znajdziesz ją  także w serii Space Line!