Kabiny - Części

Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

(1) elementu

Ustaw kierunek malejący
Zobacz: Zobacz jako Siatka Lista

(1) elementu

Ustaw kierunek malejący

Części zamienne do kabin prysznicowych

Montaż kabiny prysznicowej nie jest trudnym zadaniem i można przeprowadzić go samodzielnie w kilku krokach. Liczy się precyzja, a także jakość samej kabiny i zastosowanych w niej elementów. Jeśli potrzebujesz części zamiennych do kabiny prysznicowej, w tej kategorii znajdziesz wszystko, czego szukasz, w tym rolki do kabiny prysznicowej oraz uszczelki do kabin. Poszczególne elementy są kompatybilne z asortymentem Sanplast. Części zamienne do kabin prysznicowych, profile, elementy regulacyjne, zawiasy, rolki do kabiny prysznicowej, łączniki, zaślepki i nie tylko. Wiemy, że pasująca  uszczelka do kabiny prysznicowej nie jest łatwa w znalezieniu, dlatego stworzyliśmy dla Państwa tę kategorię.

Profile, rolki do kabiny prysznicowej, elementy regulacyjne

Części zamienne do kabin prysznicowych Sanplast wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zmianę kształtu czy koloru. Źle dopasowana uszczelka do kabiny prysznicowej może skutkować złą szczelnością, dlatego skontaktuj się z nami, jeśli nie wiesz, jakie wybrać uszczelki do kabin. Oferujemy fachowe doradztwo oraz najlepszy asortyment do twojej łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi poniżej. Na kartach produktowych można też znaleźć instrukcje montażu poszczególnych elementów z oferty Sanplast a w bazie wiedzy porady, jak przeprowadzić montaż kabiny prysznicowej krok po kroku.

Uszczelka magnetyczna do kabiny prysznicowej – jak to działa?

Uszczelki do kabin dzielą się na pionowe, poziome, proste, półokrągłe oraz magnetyczne. Rodzaj zastosowanego uszczelnienia jest zależny od budowy kabiny prysznicowej. Uszczelki proste są stosowane przy uszczelnianiu kabin prostokątnych i nie dają się wyginać. Analogicznie uszczelki półokrągłe są stosowane na łukach, ponieważ są odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do kąta zaokrąglenia danej kabiny. Uszczelki magnetyczne powstały z myślą o szczelnym zamykaniu kabiny. Dzięki magnesowi uszczelka magnetyczna do kabiny prysznicowej pozwala na swobodne otwieranie i prawidłowe domykanie drzwi. Dzięki temu możliwe jest zachowanie w kabinie prysznicowej odpowiednich warunków termicznych i zabezpieczenie przed wyciekaniem wody podczas kąpieli. W ofercie Sanplast dostępne są wszystkie rodzaje uszczelek.