Szukasz wyposażenia łazienki do budowanego obiektu? Dobrze trafiłeś!

Kabiny prysznicowe, brodziki z akrylu sanitarnego i odlewu mineralnego, akrylowe wanny i nowoczesne systemy hydromasażu – to wszystko znajdziesz w portfolio SANPLAST. Oferta jest zróżnicowana konstrukcyjnie i stylistycznie, a co więcej – wiele z serii kabin produkowanych jest z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect.

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczania produktów spełniających wszelkie normy i wysokie oczekiwania użytkowników. Zapewniamy również doradztwo na polu doboru produktów, szkolenia i prezentacje w zakresie montażu, wsparcie w kontaktach z Dystrybutorami produktów SANPLAST i w organizacji procesu dostaw, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Niezawodność i nowoczesna technologia naszej produkcji przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci. Świadczy o tym choćby fakt, iż produkty sygnowane naszą marką możemy spotkać między innymi w takich renomowanych sieciach jak: Hilton Doubletree, Best Western Hotels, Campanile czy B&B. Oferowane przez nas rozwiązania łazienkowe dostępne są także w wielu renomowanych obiektach w całej Polsce.

Jeżeli nie znalazłeś w ofercie SANPLAST tego, czego potrzebujesz – zgłoś się do nas! Realizujemy zamówienia dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Projektujesz małą łazienkę? Dopasujemy kabinę do nietypowego pomieszczenia, zrealizujemy też zlecenia na brodziki o niestandardowych wymiarach wykonane z odlewu mineralnego.

Kontakt: Paweł Winiarski, SANPLAST SA, Wymysłowice 1, 88-320 Strzelno, tel. 667 672 481, p.winiarski@sanplast.pl


Dane dot. plików 3d, atestów i certyfikatów oraz instrukcji obsługi i montażu, dostępne w plikach do pobrania!

Pliki do pobrania  Warunki gwarancji