Free Line II - swobodna strefa prysznicowa

Wygoda, komfort i dopasowanie w każdym elemencie - brzmi jak opis idealnej kabiny? Dokładnie takie cechy posiada linia kabin prysznicowych Free Line II Sanplast stworzona z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie przyjemność z użytkowania, a prysznic jest dla nich miejscem odpoczynku i relaksu. Wolność, której potrzebujesz może być znacznie bliżej, a czas spędzony pod prysznicem może sprawić, że nabierzesz sił na kolejne wyzwania. Seria Free Line II to odświeżona wersja serii Free Line, która doceniona została przez najbardziej wymagających Klientów.

Warianty serii Free Line II

kabina narożna kwadratowa Free Line II   parawan wannowy Free Line II   parawan wannowy dwuelementowy Free Line II   kabina narożna półokrągła Free Line II   kabina narożna kwadratowa czteroelementowa Free Line II   drzwi skrzydłowe Free Line II   kabina walk-in Free Line II

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie najmniejszych elementów, dlatego wyposażyliśmy kabiny z serii Free Line II w niezwykle subtelne aluminiowe profile i delikatne dwupunktowe uchwyty. Nie musisz już dłużej wybierać między stylowym wyglądem a bezpieczeństwem - nasze kabiny sprostają obu wyzwaniom.

Walk-In dla pełnej swobody w wydaniu Free Line II

Kabiny Free Line II sprawdzą się w wielu rodzajach wnętrz ze względu na różnorodność tej serii. Do wyboru są między innymi kabiny Walk-in P/FREE II wśród których do wyboru najmniejsza szerokość to 70 cm, a największa 140 cm - tak szeroki zakres wariantów daje ogromne możliwości osobom posiadającym zarówno małą jak i bardzo dużą łazienkę, których zagospodarowanie jest wyzwaniem.

Pozostałe kabiny w ramach serii Free Line II to:

  1. KNDJ2/FREE II - narożne kwadratowe i prostokątne czyli klasyczne rozwiązania;
  2. KN4/FREE II - występują w wersji narożnej półokrągłej oraz klasycznej kwadratowej (prostokątnej);
  3. DJ2/FREE II - rozwiązanie do zabudowy wnęki prysznicowej z nowoczesnym systemem wsporczym.

W Sanplast doskonale rozumiemy, że zdarzają się sytuacje, gdy nasi Klienci nie chcą wybierać między wanną a kabiną i jednocześnie nie mogą pozwolić sobie na dwa osobne rozwiązania w jednej łazience. W trosce o Wasze wybory w ramach serii Free Line II proponujemy stylowe kabiny nawannowe, które są doskonałą alternatywą do Waszej łazienki. W zależności od potrzeb, występują dwa warianty parawanów - jeden standardowy, a drugi z ruchomym  elementem, otwieranym za pomocą eleganckich zawiasów i dwupunktowego uchwytu.

 

Seria Free Line II pozwala Ci na wolność wyboru, swobodę i nieograniczone możliwości aranżacyjne!