Free Line – uniwersalność przestrzeni prysznicowej

Remont łazienki to wyzwanie, ale także ekscytujący moment na wprowadzenie zmian, o których rozmyślaliśmy od dawna. Nierzadko decydujemy się na zmiany diametralne, dotyczące przebudowy całego pomieszczenia, poszerzenia lub dobudowania wnęk, w których zaplanowaliśmy montaż prysznica, choć do tej pory łazienka wyposażona była w średniej wielkości wannę. Remont łazienki to także spora inwestycja, a wszelkie podjęte decyzje staramy się podejmować racjonalnie, kierując się nie tylko projektem wizualnym, ale i funkcjonalnością. Wszystkim tym osobom, które poszukują wyposażenia łazienki, które będzie eleganckie, ponadczasowe, ale także łatwe w utrzymaniu czystości czy ostatecznie możliwe do aranżacji w różnym stylu polecamy naszą serię Free Line.

kabiny prysznicowe Free Line

Seria FREE LINE - uniwersalne rozwiązania do nietuzinkowych projektów łazienek

Free Line to minimalistyczna seria wyposażenia do łazienek, w której znalazły się kabiny prysznicowe, brodziki, a także wanny. Projekt serii powstał z myślą o łazienkach bardzo funkcjonalnych, ale także tych, których aranżacja stanowi wyzwanie. Oferowany w serii FREE LINE asortyment to zróżnicowane pod względem kształtu, a także rozmiaru modele kabin, wanien czy brodzików umożliwiające aranżację nawet najbardziej skomplikowanej przestrzeni.

Rozbudowana seria produktów FREE LINE pozwala na wybór różnych produktów bez obaw o zróżnicowanie kolorystyczne czy stylistyczne. Planujesz aranżację pokoju kąpielowego?. Wybierz wannę z serii Free Line. Szukasz ciekawej kabiny prysznicowej? Zwróć uwagę na kolekcję parawanów i drzwi prysznicowych. Idealnie bezbarwna szyba, bez efektów zmatowienia pozwoli Ci wprowadzić we wnętrzu bardzo delikatny i gustowny klimat, co w przypadku bardzo małych pomieszczeń nie będzie sprawiało wrażenia ciężkości. Co więcej dobierz do kabiny doskonale dopasowany brodzik z tej samej serii.

Dostępne kabiny w serii Free Line:

Seria FREE LINE - kabiny prysznicowe

Seria Free Line to kompleksowe wyposażenie łazienek. Oferujemy w niej kabiny prysznicowe dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.

Kabiny prysznicowe zostały wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego, pokrytego powłoką zapewniającą zmniejszenie ilości osadu podczas kąpieli. Minimalistyczna forma, idealnie przezroczysta szklana szyba bez zacieków to gwarancja luksusowego i bardzo schludnego designu w każdej łazience.

Szukasz rozwiązań, które nie będą przytłaczać małej przestrzeni? Seria FREE LINE to rozwiązanie idealne. Seria FREE LINE to kwintesencja prostoty i pożądanego minimalizmu. Szklane szyby mocowane są na płaskich chromowanych zawiasach po wewnętrznej stronie, a transparentne uszczelki chroniące łazienkę przed pryskająca wodą są prawie niewidoczne.

Seria FREE LINE - elegancja i bezpieczeństwo

Doskonały i subtelny design, to również dbałość o szczegóły, gwarantujące bezpieczeństwo. Kabiny prysznicowe zostały wykonane z hartowanego szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki bocznym wspornikom kabina posiada stabilną konstrukcję. Ochronę przed przeciekaniem zapewniają dodatkowe uszczelki magnetyczne.

Profil kabiny pozwala na jej łatwe dopasowanie do płaszczyzny ściany, dzięki temu wyprowadzisz wszelkie krzywizny, co również ma niebagatelny wpływ na szczelność i bezpieczeństwo użytkowania produktu. 

Pozostałe produkty z serii Free Line: 

https://sanplast.pl/free-line-brodziki-akrylowe-o-roznych-ksztaltach-i-glebokosciach 

https://sanplast.pl/free-line-wanny-pelna-swoboda-wyboru-wanny