FREE LINE Wanny – pełna swoboda wyboru wanny

Sanplast jako producent wyposażenia łazienek stawia na funkcjonalność i doskonały design. Te dwie formy idą ze sobą w parze, a nasi projektanci przystępując do prac nad kolejną serią w centrum stawiają człowieka. To właśnie dla naszych klientów projektujemy rozwiązania, które pozwolą na realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Prezentowana seria wyposażenia łazienkowego FREE LINE to przede wszystkim rozwiązania nietuzinkowe, które doskonale sprawdzają się w przypadku wymagających przestrzeni, ale także w projektach stylizowanych.

wanna owalna Free Line

Free Line- seria dopasowana do każdej przestrzeni

 Seria Free Line oferuje nie tylko wanny, a także brodziki i kabiny prysznicowe. Wyróżnia je spójność designu, a także wysoka jakość materiałów, z których są wykonane. Dzięki temu, w przypadku aranżacji pokojów kąpielowych, można być pewnym, że produkty tej serii będą doskonale do siebie pasowały.

Wanny Free Line- Sanplast

Łazienka to wyjątkowe miejsce w każdym domu, głównie z uwagi na poranne czynności jakie w niej wykonujemy, ale także przestrzeń, w której możemy odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Funkcjonalność tego pomieszczenia wpływa na ogólny komfort jego użytkowania. Wiele osób marzy o tym, aby ich łazienka pomieściła wszystkie najpotrzebniejsze produkty takie jak prysznic, toaletę, dużą umywalkę czy sprzęt piorący. Nierzadko układ łazienki nie pozwala na jednoczesny montaż kabiny prysznicowej i wanny. Jednakże jest na to idealne rozwiązanie. Wanna Free Line to wybór uniwersalny. A jeśli to tego marzysz o prysznicu? Do każdej prezentowanej wanny oferujemy wysokiej jakości kabiny nawannowe, które pozwolą Ci na realizację twojego marzenia o prysznicu i szybkiej kąpieli. 

Wanny Free Line - kształty i wymiary

Dostępne modele wanien z serii Free Line:

Seria Free Line z uwagi na uniwersalny charakter i funkcjonalność to gama produktów dostępnych w wielu rozmiarach, a także kształtach. Zaprojektowaliśmy wanny o nietuzinkowych kształtach, dzięki którym nie tylko wprowadzisz do łazienki pierwiastek nowoczesności, ale sprawisz że Twoja łazienka zachowa więcej wolnej przestrzeni. Wybierz wannę 6-kątną i zobacz jakie to proste. Stwórz harmonijną aranżację i ciesz się chwilą tylko dla siebie w przestrzeni łazienkowej.

Oferujemy klasyczne rozwiązania wanien narożnych symetrycznych i asymetrycznych, a także ciekawe propozycje wanien prostokątnych i owalnych z centralnie umiejscowionym odpływem. Dzięki temu, nawet najmniejsza łazienka może zamienić się w luksusowy pokój kąpielowy.

W ofercie wanien Free Line znajdziesz modele z podwójnym oparciem, a także klasyczne rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wanny serii Free Line zostały wykonane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego, który dzięki swoim właściwościom, dłużej utrzymuje temperaturę wody podczas kąpieli.

Pozostałe produkty z serii Free Line: 

https://sanplast.pl/free-line-brodziki-akrylowe-o-roznych-ksztaltach-i-glebokosciach 

https://sanplast.pl/free-line-uniwersalnosc-przestrzeni-prysznicowej