Umywalka z odlewu mineralnego - Free Mineral - gwarancja najwyższej higieny

Umywalka, podobnie jak pozostałe wyposażenie łazienki- wanna, kabina prysznicowa czy toaleta wybierana jest zazwyczaj raz i ma służyć nam aż do momentu zmiany aranżacji łazienki. Z tego względu musi ona spełniać najwyższe standardy jakości, wytrzymałości materiały u czy samej  powierzchni. Ponadto, powinna być funkcjonalna i idealnie wpisywać się w styl zaaranżowanej łazienki. W przypadku nietuzinkowych pomieszczeń, istotna jest również kwestia gabarytów i możliwość dopasowania urządzeń do wymagań przestrzennych. Taka właśnie jest seria Free Mineral.

 

umywalka Free Mineral

Free Mineral - nowoczesna technologia i klasyczny design 

Free Mineral to przede wszystkim nowoczesna technologia, z jakiej zostały wykonane wszystkie oferowane w ramach serii  produkty. Zastosowany został odlew mineralny o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne takie jak odpryski, pęknięcia, zarysowania powłoki czy odbarwienia. Tworzywo mineralne charakteryzuje idealnie gładka powierzchnia. Brak porów w przypadku urządzeń sanitarnych to gwarancja idealnego utrzymania czystości.

Nowoczesna technologia to nie wszystko co zasługuje na uwagę serii Free Mineral. Design przypadnie do gustu tym z Państwa, którzy poszukują minimalistycznych rozwiązań do łazienki. Problem niewielkich umywalek zazwyczaj ogranicza komfort podczas codziennej porannej higieny - myciu twarzy, goleniu, nierzadko nawet nastręcza problemy wygodnego umycia dłoni. Nawet w przypadku najmniejszego modelu umywalki Free Mineral została zachowana duża powierzchnia miski umywalkowej, dzięki czemu komfort i wygoda użytkowania pozostają niezmienne nawet w przypadku aranżacji najmniejszych przestrzeni łazienkowych.

 

Umywalki Free Mineral - łatwy montaż

Oferta umywalek Free Mineral to nie tylko szeroki wybór rozmiarów umywalek, ale także ich łatwy montaż. Oferujemy umywalki do montażu nablatowego z otworami na baterie, a także bez nich   jeśli instalacja wodna zakłada montaż wylewki w ścianie. Umywalka charakteryzuje się misą o optymalnej głębokości z szerszym kołnierzem w tylnej części, dzięki czemu można na niej ustawić pojemnik na mydło czy kubek z przyborami higienicznymi.

 

umywalka Free Mineral z otworem na baterie   umywalka Free Mineral bez otworu na baterię

Wybierz rodzaj i wymiar umywalki odpowiedni dla Ciebie i Twojej łazienki!