GLASS PROTECT

Stosowana w kabinach SANPLAST modyfikacja powierzchni szkła Glass Protect, to rozwiązanie dla osób ceniących czas relaksu. Dzięki zastosowaniu modyfikacji powierzchni, szkło ulega trwałym zmianom chemiczno-fizycznym. W efekcie woda spływa łatwo z powierzchni kabiny, pozostawiając minimalną ilość osadu. Dzięki temu utrzymanie w czystości jest proste i tanie. Do konserwacji wystarczą delikatne środki czystości, co sprzyja ekologii.

Glass protect – to modyfikacja powierzchni szkła a nie powłoka hydrofobowa. Glass protect to innowacyjny system modyfikujący chemiczno-fizyczne właściwości powierzchni szkła, wpływający na obniżenie wartości jego energii. W rezultacie krople wody spływają natychmiast z powierzchni szkła, pozostawiając  minimalną ilość osadu.

Najważniejsze informacje dot. Glass protect:

System modyfikacji powierzchni szkła został opracowany przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy Sanplast. W trosce o najwyższą jakość programu, powierzchnia szkła poddawana jest kontroli oraz badaniom przy pomocy nowoczesnej aparatury marki KRUSS.