Kabiny prysznicowe PRESTIGE - prestige-owe rozwiązania do łazienki

Komfort to nie tylko wygoda w użytkowaniu, lecz również poczucie bezpieczeństwa i swobody niezależnie od okoliczności. To cechy, które posiadają wszystkie oferowane przez Sanplast kabiny prysznicowe. A gdyby tak dodać do tego nieco luksusu i prestiżu? Wybór padnie na serię nowoczesnych i ekskluzywnych kabin Prestige IIII do Twojego domu i mieszkania. Klasyka połączona z praktycznymi rozwiązaniami i podkreślona szykownymi elementami to przepis na idealną łazienkę.

Prezentujemy serię Prestige III z myślą o dynamice dzisiejszego świata, która wciąż przywodzi coraz to nowsze inspiracje. W pogoni za tym co piękne, funkcjonalne i ponadczasowe zaprojektowaliśmy kabiny Prestige III. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby kabina dostosowała się do Twojego wnętrza, a nie na odwrót, dlatego zadbaliśmy o szeroki wybór wariantów produktów.

Do serii Prestige III zaliczamy zarówno kabiny kwadratowe z wejściem z rogu (model KN2/PRIII) jak również wariant z drzwiami skrzydłowymi, zarówno prostokątny i kwadratowy (model KNDJ/PRIII). Wielu klientów decyduje się również na wybór kabiny ze ścianką stałą, dlatego w ramach serii Prestige III przygotowaliśmy model spełniający te kryterium (KNDJ2/PRIII). Co więcej, dostępne są także kabiny półokrągłe w wersji dwu- (KP2/PRIII) lub czteroelementowej (KP4/PRIII). Dla łazienek, w których elementem wnętrza jest wnęka, dobrać można drzwi prysznicowe – skrzydłowe jedno- (DJ/PRIII) i dwuelementowe (DJ2/PRIII), wahadłowe (DD/PRIII) oraz rozwiązania typu Walk-In (P/PRIII i PR2/PRIII ).

 

                                                          

Prestige III na każdą powierzchnię

             

Dla wielbicieli wanien, seria Prestige oferuje kabinę nawannową. Produkt serii Prestige III - KW/PRIII  urzeka swoją prostotą i minimalizmem formy. Dbałość i staranność, z jaką stworzone zostały wszystkie detale sprawiła, że produkty te nadadzą niepowtarzalny urok łazience, w której będą zamontowane. To dedykowane wannom prostokątnym, interesujące designersko rozwiązanie, w których zastosowano 150 cm wysokości taflę szkła, sprawi, że kąpiel jest jeszcze bardziej komfortowa.

 

W Sanplast wiemy, że istotne dla naszych Klientów jest zindywidualizowanie produktów pod ich gust, dlatego oferta Prestige jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych profili. Dodatkowo kabiny mogą zostać dopasowane do potrzeb aranżacyjnych łazienki poprzez ich wykonanie wg indywidualnego zamówienia klienta.

Zapraszamy do kontaktu, który pozwoli nam jeszcze trafniej znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie do Twojej łazienki!

 

Pozwól sobie na PRESTIGE i wygodę z kabinami Sanplast!