Space Wall- kabina prysznicowa typu Walk - In

Walk-In Space Wall

Luksusowa łazienka to nie tylko najszlachetniejsza ceramika czy gustownie dobrane kolory płytek i oświetlenia. To przede wszystkim funkcjonalność, pozwalająca na swobodę nawet w najmniejszej łazience. Jak ją osiągnąć? Wybierając kabiny prysznicowe typu Walk - In, takie jak seria kabin Space Wall.

Space Wall - kabiny prysznicowe dla wymagających

Kabiny prysznicowe z serii Space Wall to model typu Walk In, dzięki czemu doskonale sprawdza się w każdej łazience- zarówno w pokojach kąpielowych, jak i w mniejszych łazienkach w bloku. Pozwala na lepszą organizację przestrzeni, a dzięki modelom wykonywanym na zamówienie może stanowić ciekawe  rozwiązania do przestrzeni bardzo wymagających.

Space Wall- kabina otwarta na przestrzeń

Dzięki temu, że seria kabin Space Wall to modele kabin Walk In wejście do nich, a także sposób użytkowania są zupełnie nieskrępowane. Również zachowanie czystości i sposób czyszczenia powierzchni nie sprawia żadnego problemu. Szklana ścianka została wykonana ze szkła hartowanego o grubości 8mm. Została pokryta specjalną powłoką Glass Protect, która  chroni powierzchnię szkła przed osadzaniem się kamienia.

Glass Protect

Kabiny prysznicowe Space Wall- szkło

Prezentując Państwu ofertę kabin prysznicowych Space Wall, poza standardem technologicznym Glass Protect, którym objęte jest większość konstrukcji oferowanych przez  Sanplast, warto wspomnieć o dowolności wyboru wzoru szkła. Kabiny Space Wall to nie tylko eleganckie i bardzo minimalistyczne przeszklenia transparentne, ale również możliwość wyboru opcji: Sitodruk W18 lub szyby Graphit. Sitodruk to mleczne zabarwienie części przeszklenia, dzięki któremu kąpiel nabiera więcej intymności. Graphit to szkło o ciemniejszym zabarwieniu.

                                            wzór szkła W0 wzór szkła Graphit  wzór szkła sitodruk W18

Space Wall - produkt szyty na miarę

Kabiny prysznicowe Space Wall dostępne są w szerokim wyborze rozmiarów. W ofercie Sanplast dostępne są warianty wymiarowe od 80cm do 140cm, a także możliwość jego wykonania na indywidualne zamówienie.

Skorzystaj z oferty niestandardowej i zamów produkt uszyty na miarę Twojej łazienki!