Kabiny Space Line - Twoja strefa prysznicowa

Wybór kabiny prysznicowej to wyzwanie szczególnie w przypadku niewielkich łazienek, w których do zagospodarowania jest ograniczona przestrzeń. Z pomocą nadchodzą rozwiązania naszej marki, które pozwalają na wykorzystanie każdego centymetra i optymalne dopasowanie kabiny do pomieszczenia.


Komfortowy prysznic ze Space Line

Kompletne, komfortowe i w pełni dopasowane – takie są kabiny prysznicowe Sanplast - serii Space Line - będące doskonałym miejscem do kąpieli. Kabiny zostały zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb klientów i zgodne z najnowszymi trendami urządzania łazienek, dzięki czemu doskonale dopełniają wystrój nowoczesnych wnętrz.

 

Wyobraź sobie kabinę prysznicową, z której nie będziesz chciał wyjść. Co widzisz? Dużo przestrzeni, wygodne wejście i eleganckie, estetyczne wzornictwo. To właśnie SPACE LINE – synonim komfortu i luksusu  wśród kabin prysznicowych.

 Dostępne kabiny prysznicowe w serii Space Line:

Półokrągła kabina Space Line   Kabina Space Line narożna kwadratowa   Kabina narożna jednoskrzydłowa Space Line   Drzwi skrzydłowe Space Line   Space Line ścianka przedłużająca

Kabiny prysznicowe Space Line dostępne są w kilku wariantach. Co najważniejsze w zależności od Twoich potrzeb, preferencji lub uwarunkowań przestrzeni, może zostać zamontowana jako kabina wnękowa lub narożna. To co wyróżnia nasze kabiny Space Line na tle konkurencji to wysoka jakość wykonania. Drzwi oraz szklane ścianki prysznicowe zostały wykonane ze szkła hartowanego z dodatkową warstwą Glass Protect, która pomaga utrzymać kabinę w czystości. Kabiny prysznicowe posiadają system unoszenia drzwi, a także magnetyczne uszczelki. Dzięki temu gwarantujemy szczelne domykanie, a także możliwość utrzymania czystości w miejscach, które są trudno dostępne. Co istotne, profile kabiny posiadają regulację, pozwalającą na zniwelowanie krzywizny ścian.

Space Line - Luksus to przestrzeń!