LUXO – kąpiel w luksusowym wydaniu

Jako producent elementów wyposażenia łazienki dbamy o potrzeby naszych klientów, przygotowując serie produktów, dopasowanych również do Tych najbardziej wymagających osób. Bierzemy także pod uwagę dostępną przestrzeń łazienek, która nie zawsze pozwala na realizację projektów naszych marzeń. Staramy się przygotować produkty, które wpisując się w małe przestrzenie zapewnią im aranżację w luksusowym wydaniu. Funkcjonalność, wysoka jakość materiałów, wykorzystywanych w procesie produkcji, a także dbałość o bezpieczeństwo naszych klientów to filary, na których budujemy naszą markę od ponad 35 lat. Zaufanie jakim obdarzają nas klienci sprawia, że z każdą serią staramy się unowocześniać nasze produkty, wykorzystując nowości technologiczne, a także materiałowe.


wanna symetryczna Luxo

Seria LUXO to przede wszystkim wanny, które zostały zaprojektowane z myślą o tych klientach, dla których idealną formą relaksu po długim dniu jest gorąca kąpiel w wannie wypełnionej pianą. W ofercie serii Luxo znajduje się bogaty wybór wanien o różnych rozmiarach i formach. Stanowią one ciekawe rozwiązanie zarówno do pokoi kąpielowych, jak i do łazienek o mniejszej powierzchni. Nie ma większej przyjemności niż gorąca kąpiel po ciężkim dniu. Dlatego coraz częściej w naszych łazienkach szukamy miejsca również na wannę. Z myślą o miłośnikach kąpieli powstały wanny LUXO.

Wybierając wanny z serii LUXO mamy do wyboru wiele kształtów i kilka wymiarów, które ułatwiają dopasowanie wanny do najbardziej wymagającego wnętrza. Paleta możliwości jest szeroka – zaczynając od wanny symetrycznej narożnej poprzez sześciokątne, trapezowe, asymetryczne i symetryczne przyścienne po klasyczne prostokątne i wersję owalną.

Produkty dostępne w serii LUXO:

Wanna LUXO - luksus zamknięty w designie

  Wanna prostokątna seria Luxo   Wanna asymetryczna seria Luxo   Wanna trapezowa seria Luxo   Wanna sześciokątna seria Luxo   Wanna przyścienna seria Luxo   Wanna symetryczna seria Luxo

To, na co szczególnie zwracamy uwagę wybierając wyposażenie łazienki to nie tylko użyteczność, ale również wygląd. Seria LUXO to prosty, wyrafinowany design, delikatne zaokrąglenia oraz zachowanie dużej przestrzeni wewnątrz wanny. Dzięki temu nawet wybór najmniejszej dostępnej wanny to wybór wielkiego komfortu podczas użytkowania.

Wanny serii LUXO zostały wykonane z akrylu sanitarnego. Gładka powierzchnia gwarantuje łatwość w utrzymaniu wanny w czystości. Drobne zarysowania powierzchni powstałe podczas codziennej pielęgnacji są łatwe do usunięcia podczas polerowania. To co istotne, akryl posiada bardzo dobre właściwości termiczne, nie oddaje ciepła tak szybko, dzięki czemu możesz cieszących się gorącą kąpielą przez długi czas.

Kompletna wanna? Oczywiście!

Asymetryczna wanna Luxo "se" - akryl   Symetryczna wanna przyścienna Luxo "se" - akryl   Owalna wanna wolnostojąca Luxo "se" - akryl

Seria LUXO to wyjątkowość i nietuzinkowość estetyki ale i kompletność rozwiązań kąpielowych. Jednym z najświeższych pozycji w serii LUXO są wanny opisane jako wersja „se” czyli „second edition”. Wanny te dostępne są w wersji kompletnej ze zintegrowaną obudową i syfonem. Różnią się wzornictwem wnętrza oraz kształtem obudowy od swoich poprzedników, zapewniając jednocześnie ten sam komfort i luksus kąpieli.


Wanny kompletne dostępne w serii LUXO:

LUXO - luksus kąpieli!