Natur Mineral - wanny do każdej łazienki

Niestandardowe rozwiązania, dbałość o wysokiej jakości materiał oraz dobry design są dla nas priorytetowe podczas pracy nad asortymentem prezentowanym w naszej ofercie. Wykorzystujemy materiały, które spełniają wymogi sanitarne - charakteryzuje je wysoka odporność na rozwój bakterii i grzybów, które w tak wilgotnym środowisku jakim jest łazienka potrafią rozwijać się bardzo szybko. Wysoka jakość materiałów to także zapewnienie łatwego czyszczenia powierzchni bez wpływu na zarysowania materiału.


Wanna owalna Natur Mineral

Poniżej prezentujemy naszą najnowszą serię Natur Mineral, w której znajdują się wyjątkowe wanny wykonane z odlewu mineralnego. Odlew mineralny to nowoczesny trend w produkcji urządzeń sanitarnych. Charakteryzuje się gładką, nieporowatą powierzchnią. Dzięki temu brud nie osadza się w zagłębieniach, a samo czyszczenie materiału jest bardzo łatwe. Powierzchnia produktów odporna jest na działanie środków chemicznych, a wszelkie ewentualne zarysowania można łatwo usunąć podczas polerowania.

Natur Mineral - wanny do każdej łazienki

Seria Natur Mineral to linia wanien wykonanych z wysokiej jakości odlewu mineralnego, który zawiera naturalne składniki.

Wanna owalna Natur Mineral

Wanna Natur Mineral –

finalista konkursu Dobry Wzór 2019

Wanna Natur Mineral to ciekawa oferta, która od razu została zauważona i zakwalifikowana do konkursu Dobry Wzór. Warto zaznaczyć, że Dobry Wzór to prestiżowy konkurs, organizowany od ponad 25 lat, którego laureatami są produkty charakteryzujące się doskonałym wzornictwem - funkcjonalnością połączoną z ciekawą formą. Konkurs organizowany jest przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Seria Natur Mineral to przede wszystkim projekt świadomy. Materiał pochodzi z naturalnych źródeł, a sam wzór został zaprojektowany w taki sposób, aby uszlachetniać wnętrze wanny. Prosty, minimalistyczny, dzięki temu elegancki i czysty. Tak prezentuje się wanna zakwalifikowana do  konkursie. Uniwersalny projekt idealnie sprawdza się, zarówno w przestronnych salonach kąpielowych o otwartej aranżacji, jak i mniejszych łazienkach, w których minimalizm pozwala na stworzenie bardziej funkcjonalnej przestrzeni.

Wanny Sanplast z linii Natur Mineral dostępne są w trzech rozmiarach: 70x160, 75x170 oraz 80x180cm. Wanna posiada głębokość 49cm. Każda wanna sprzedawana jest w komplecie z systemem przelewowo - odpływowym i stelażem.

Jako producent produktów sanitarnych dążymy do prezentacji oferty w sposób kompleksowy. Jeśli interesują Cię produkty wykonane z odlewów mineralnych, jednak w twoim wymarzonym projekcie łazienki nie ma miejsca na wannę to żaden problem. Nasza oferta zawiera także brodziki prysznicowe wykonane z odlewu mineralnej dostępne w 132 rozmiarach, a także takie z możliwością dopasowania wymiaru do indywidualnego projektu klienta. Wszystkie nasze produkty są ze sobą kompatybilne - wybierając nietuzinkowe rozwiązanie do swojej łazienki możesz liczyć na idealne dopasowanie pozostałych elementów m.in. parawanów nawannowych czy drzwi prysznicowych. Poznaj nasz szeroki asortyment i stwórz łazienkę dopasowaną do swoich potrzeb!

 

Znalazłeś idealne wyposażenie do swojej łazienki? A może masz problem z dopasowaniem produktów do wymagań przestrzeni?

Skontaktuj się z naszymi doradcami

 

Wanny Natur Mineral

- naturalny materiał, wysoka jakość kąpieli!