Open Structure Mineral - brodziki z powierzchnią strukturalną

Brodziki Open Structure Mineral

Brodziki Open Structure Mineral

Brodziki Sanplast Open Structure Mineral to podobnie jak seria Open Mineral  to produkty najwyższej jakości dopasowane do potrzeb użytkowników, którzy poza sprytnym rozwiązaniem problemów związanych z nietuzinkową strefą kąpielową, od  wyposażenia oczekują także nienagannego wyglądu i bezpieczeństwa.

Brodziki Open Structure Mineral - zalety oferty

Brodziki Open Structure Mineral wyróżnia doskonały design i wysoka jakość materiałów. Brodziki zostały wyprodukowane z odlewu mineralnego, który zachowuje właściwości antybakteryjne, a także odporność na zarysowania mechaniczne spowodowane twardymi środkami czystości. Strukturalna powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo podczas kąpieli. Badanie w zakresie klas antypoślizgowości potwierdziło klasę antypoślizgowości B. Test dowiódł, że struktura brodzika Open Structure Mineral spełnia założone normy w zakresie antypoślizgowości na mokrej powierzchni.

Wymiary dopasowane do każdej łazienki

Modna łazienka - brodziki Open Structure Mineral w kolorze

Nie do każdej aranżacji biel pasuje najlepiej. Z tego względu oferta brodzików Open Structure dostępna jest w pięciu wariantach kolorystycznych, zróżnicowanych pod względem odcieni szarości, królujących w projektach mieszkań.

 Brodziki Open Mineral - warianty kolorystyczne

Kolory brodzików Open Structure Mineral

  • biały
  • szarość kamienna
  • szary mleczny
  • szary łupek
  • mat czerni

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą brodzików z serii Open Structure Mineral.