Klasyczne uzupełnienie kabiny prysznicowej

Brodziki prysznicowe Classic Sanplast

Wybór kabiny prysznicowej często stanowi najlepsze i jedyne rozwiązanie, jeśli łazienka ma być w pełni funkcjonalna. Jest to także standardowe rozwiązanie, w przypadku pomieszczeń kąpielowych w hotelach, łaźniach miejskich, basenach czy innych obiektach użyteczności publicznej. Seria Classic to kabiny prysznicowe wykonane z wysokiej jakości materiału, ale to co zasługuje na największe wyróżnienie to szeroka oferta brodzików, które dopasujesz nie tylko do wielkości łazienki, ale także istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Brodzik Classic - rodzaje

Wysoka jakość materiału to dla nas jako producenta wyposażenia łazienkowego standard produktów sygnowanych naszym logo. Bez względu na rodzaj oferowanej serii, naszym celem jest dostarczenie najlepszej jakości asortymentu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale bezpieczny w użytkowaniu, łatwy w utrzymaniu czystości, a przy tym tak zaprojektowany, aby wpisywał się w aranżację każdej łazienki.

Brodziki serii Classic to standardowe rozwiązania w wielu wymiarach. W naszej ofercie dostępne są warianty brodzików półokrągłych, kwadratowych oraz prostokątnych, zróżnicowanych pod względem głębokości oraz wysokości brodzika.

brodzik B/CL  Brodziki Sanplast Classic   brodzik B/CL prostokątny Brodziki Sanplast Classic   brodzik Bbs/CL Brodziki Sanplast Classic   brodzik Bzs/CL Brodziki Sanplast Classic   brodzik Bzs CL prostokątny Brodziki Sanplast Classic   brodzik BP/CL  Brodziki Sanplast Classic

Seria Classic to pełny wybór produktów dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów, którzy szukają prostych rozwiązań. Oferujemy wysokie brodziki oraz obudowy, które sprawdzą się w przypadku odsłoniętej instalacji, a także brodziki głębokie, które mogą być dodatkowo wykorzystane jako miejsce do kąpieli dzieci.

Brodziki Classic - materiał

Brodziki z kolekcji Classic zostały wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, którego gładka powierzchnia pozbawiona porów pozwala na utrzymanie produktów w doskonałej czystości. Akryl sanitarny z uwagi na swoje właściwości jest także odporny na przebarwienia i zarysowania spowodowane środkami czyszczącymi. Brodziki serii Classic posiadają ryflowane dno, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne podczas kąpieli.

Brodziki serii Classic są elementem komplementarnym dla kabin prysznicowych Classic.